7 ay önce
7 ay önce

2021 çocuk odası modelleri

Şimdiki çocuklar çok şanslı. 2021 yılı çocuk odaları için yepyeni modellerin yılı olacak. Tabi ki çocuklar büyüdükçe büyüklerin kesesi de daha fazla sarsılıyor.   2021 çocuk odası modası yazımız ile bütçenizin zorlanmasına biz de biraz katkı sağlayacağız sanırım. Şimdiden bunun için özür dileriz.

2021 çocuk odası modası renklerin sınırları zorladığı bir yıl. Ev dekorasyonunda renk seçiminin önemli olduğunu biliyoruz. Özellikle yatak odalarında renk seçerken uyku düzenini dikkate almalısınız. Çocuk odalarında, çocuklarımız ders te çalıştığından, çocuk odası renklerini seçerken , dikkat dağıtmayan renkleri seçmeye dikkat etmeliyiz.

Çocuk odalarında parlaklık istiyorsanız, turuncu karışımlarını deneyebilirsiniz.  Turuncu ve yeşil insana doğayı anımsatan renklerdir. Çocuklar bu renkleri çok severler.

 

Çocuk odalarında çizgi film karakterleri çok popüler. Çoğu çocuk bunu sever.  Çizgi film karakterlerini seçerken çocuğunuzun cinsiyetine göre seçim yapmalısınız. Örneğin kızlar için, 5 yaş altındaki çocuklar için “Hello kitty” , biraz daha büyüyünce Sindirella olabilir. Erkekler için hayvan karakterleri daha çok beğeniliyor. Köpek, kedi ,dinozor, fil gibi karakterler seçilebilir. Süper kahraman seçmek isterseniz, “Örümcek adam, Batman, Süperman” gibi karakterler seçilebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  15.759

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.866

  Oğluma Güzel Sözler

  3.167

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.241

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.724

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.