6 ay önce
6 ay önce

87 Büyük Mavi Siyah Saç Fikirleri Sizin İçin

Yenilmezler hayranları için, mavi-siyah saç fikirler sonsuzluk taş eşdeğerdir. Geri kalanı için, bu saç renkleri size mükemmel gizemli bir görünüm vermek. Eğer bu rengi aldıktan sonra, her sen muhteşem görünüyorsun yapma mavimsi bir renk tonu ortaya çıkaracak hale çevirmek gerçeğini seveceksiniz.

Mavi-Siyah Saç almak Best Way -Ne var mı?

Koyu saç renkleri için, tam olarak istediğiniz saç rengini elde etmek saçını beyazlatmak gerekecektir. Önce daima saç sınırında vazelin kullanın başlamanıza . Bu cildinizi koruyacaktır. Eski giysiler giymek ve hala eski bir tişört kullanmak gerekir. Senin saç boyasının üzerine yazılmış yönergeleri izleyin. Hazır? Aşağıdaki adımları takip edin:

Sadece şampuanla saçınızı yıkayın. Bir kremi kullanmayın.
ucundan saçınıza renk uygulamasına başlayın. ‘Biter.’ Unutma
Saçınızın istenen bölümlere uygulayarak sonra duş bonesi veya plastik torba ile saçınızı örtün. Saçınıza boya istenen zaman bırakın. Zaman kutusunda verilir.
Daha sonra renk çalıştırır olmadığını görmek için ilk başta berrak su ile saçınızı durulayın olabilir. Çalışıyorsa net su almaya başlamak kadar yıkayın. Bundan sonra, şampuan temizleyin ve sonra bir hale getiren. Bazı stilist sirke ve su (1: 1) ile saç yıkama önerir.
Hava mükemmel sonuçlar için saçınızı kurutun.
-Bakım için

Sen mavi-siyah saçları kalmak istiyorsanız sadece iki kez bir hafta saçınızı yıkama rutinleri azaltmak gerekir. Saçlarınızı iki kez bir hafta daha temizlenmeye ihtiyacı varsa kuru şampuan kullanın. saçınıza unutmayın. Bu çok önemlidir. Saçlarınızı yeterince nem atalım.

bazı büyük fikirler için hazır mısınız?

-Highlights

Kimimiz tüm mavi-siyah saç renkleri için değildir. Biz sadece bir kısmını ona eğer istiyorum. Yani, gizem gölge isteyen kızlar için, size bakmak bu tür can. saç uzun ve siyahtır. Tek yapmanız gereken tek şey onları boyamak ardından tellerini alıp olduğunu. Eğer saç mavi-siyah boyama için en iyi boya yok. Bu sizin seçimine bağlıdır. Bazı boya markaları saçınızı uygun olacaktır ve bazı olmayacaktır. En popüler markalarından biri olsa Garnier olduğunu. Yalnızca bir süre saç rengi bu tip ulaşmak için üzerine boya bırakmak gerekir.

-Curly Mavi Siyah Saç

Kıvırcık saç renkleri ile harika görünüyor. Ben saçlarını renklerin renk tonunu seviyorum. Onun bukleler yaşam dolu ve bunlar muhteşem görünüyorsun. Saçını uzunluğu ortamı tutar. Bunun nedeni onun bobinlerin olabilir. Eğer kıvırcık saçlarınız varsa, saçınız, gerçek uzunluğundan daha kısa bakacağız. renk bahsedersek, o gölge mavi-siyah için de geçerli. Orada mavi-siyah saç renk tonları kaç vardır ve bu bir karanlık olanlardan biridir. Onun makyaj bu saç modeli için idealdir. Eğer makyaj kiti çıplak ruj sesi olmalıdır.

-Shiny Bir

Bu saç renkleri parlak gölge biridir. Saçları parlak görünüyor ve uzun. saç tipi düz ve fantastik görünüyor. Her ne kadar, bu saç modeli için ben hacimli ziyade düz olmasını tercih ediyorum. Eğer bu görünüm seviyorsanız, bu saç rengini deneyebilirsiniz. Bu eşsiz renktir. Bu saç rengi ile birçok kişi bulamazsınız. İnsanlar genellikle pastel mavi renkler veya koyu lacivert olanlar için gidin. Bu, o tonları arasında olduğunu ve bahsettiğim olanlar kadar yüksek görünüyor.

-Subtle Bir

Sana söyledim, mavi-siyah saç renkleri rengin gizemli gölge gibi bakmak, yalan söylemiyordum. O bir muamma gibi görünüyor. Mükemmel göz kalemi bakışla Kedisinde-gözleri noktasındadır. ruj gölge güzeldir. saç için olduğu gibi, renklerin büyük olduğunu görebiliriz. Renklerin sadece tabakası vardır. saç için, o çift üst düğüm saç için de geçerli. Onun doğal doku bu saç rengi ve saç kesimiyle canlanır. Sen tembel gün saç modeli için bu görünüm için gidebilir.

-Arkadan

Sağ gölge seçilen eğer Siyah mavi saç renkleri, saçların parlak hale getirir. Bu saçınıza güzel bir parlaklık verir. Saçının uzunluğu uzun ve düzdür. saç uçları saç herhangi katmanları yoktur V. bir şekle benziyor şekilde kesilmiş durumda. Onun doğal dokusunu ve türünü kullandığını olarak izin edilmiştir. Bu herkes tarafından giyilebilir doğal saç modeli ve saç rengidir. Daha önce bu saç rengi çalışırsanız tüm kafalar sağ nedenle size dönüş olacak eminim.

-Bouncy Bukleler

Onun bukleler ve kısa ve spirallerin bir dizi gibi görünüyor. Saçları biraz afro saç modeli olduğunu. Afro stilleri benzersiz saç modeli vardır. Hiçbir şey gerek ama bir şekillendirme için saç sağlığını korumak olmayacaktır. Eğer bukleler şeklindeki bu tip varsa Saçların sıkıcı ve donuk bakmak asla. Eğer benzer saç var, zaten kendine özgü bir tarzı vardır. Yani, saç rengine uyacak, sana gizemli gölge gitmek öneririz. Mavi-siyah saç rengi bu saç modeli ile büyük çalışacaktır. çıplak makyaj ve ince bir göz makyajı ile göz bitirin.

-Sadece yarısı

Afrikalı Amerikalı saç yüzden düz siyah saç rengi ile daha mavi-siyah saç renkleri ile çok daha iyi görünüyor. saç uzunluğu kısa olduğunu ve güzel görünüyor. Bildirim, mavi saçlı kızlar kıyafet tonu maç nasıl. Sen de göz deneyebilirsiniz. Bu örgülerin için mavi renkler kullanarak bunu bir güzel ombre etkisi verebilir. çıplak ruj ve maskara sürü göz bitirin. Bir neckpiece yanı sıra sizin saçlar için altın aksesuarlar kullanabilirsiniz. Parlak dudaklar de bu görünüm için harika görünüyorsun. saçını aksesuar için, sonsuz seçenek vardır. Sen gösterilen veya beyaz taşlar olarak altın olanlar için gidebilirsiniz. Bu senin seçimin.

-Mystery Ton

Sen onu saç rengini eşleşen ona kıyafet rengini görebilmek başka resim var. saç uzunluğu uzun ve dalgaların çok. dalgalar şeklinde geniş ve bunlar harika görünüyor. Bu kimseye güzel görüneceğini büyük günlük saç modeli olduğunu. buna benzer saç varsa, mavi-siyah saç rengi bir gölge bu görünüm için gitmek gerekir. Mavi-siyah renkleri onun ipliklerini ile güzelce karışmak için yönetmek, ancak yüzünü benzersiz parlaklık verir.

-Kylie Stil

Kylie Jenner yıllar içinde bazı büyük saç renkleri kaya başarmıştır. Kardashian-Jenner klan en genç saç rengi konusunda kardeş ayrılıyor. O vb o sadece bazı insanlar gibi mavi-siyah saç renkleri kapalı gösterdiğinde Demek ki sürpriz değil, sarışın yeşil gibi birçok saç renkleri flaunted etti. Saçını uzunluğu güçlü ve uzun tutar. saçları renkler için, o yüzüne yüksek parlaklık katıyor mavi-siyah alır. Saçının parlak mavi tonları ile harika görünüyor.

Kemerli olarak -Sadece

dalgalar ve büyük bukleler ile tamamlanmaktadır zaman saçın uzun uzunlukları genellikle harika görünüyorsun. Bunlar dağınık ve eğlenceli bakacağız. Onun saç tellerini seviyorum. dalgaların şekli çok büyüktür. saç renkleri için, o mavi-siyah saç rengi mor tonları ile gider. O sadece kendisine renkli olmak istiyor saçının birkaç tel alır. Size saç renkleri saçlarında böyle oturmak istiyorsanız renklendirme işleminde folyo kullanmak gerekecektir. Serin siyah kıyafeti ile göz bitirin.

-Parlaklık

O büyük bukleleri seviyorum. Kim kıvırcık saç modelleri sevmez? Büyük bukleler ile uzun saçlı herhangi gözlerini tedavi olduğunu. Eğer kahverengi veya sarı olarak düzenli vurgulama saç renkleri böyle beğenmezseniz, yeni bir şey için gidebilirsiniz. Kızıl ayrıca saç rengi seçenekleri listenize yapmak olmayabilir. lacivert ne olacak? Onlar gizemli bakacağız ve bir gölge seçerken daha hafif seçeneği var. onlar ilgi odağı olduklarını böylece dalgalar yakın size saç renkleri konsantre emin olun. Saçınız için en iyi mavi-siyah saç boyası markaları kullanın.

-Kısa Bir

Kısa saç modelleri renk birazcık harika görünüyorsun. Saçları üzerinde dalgalar harika görünecek ve o mükemmel dağınık bir görünüm verir. saç telleri uçlarında büyük bir şekle sahip ve katmanlar ile doldurulur. Bu bakışı seviyorum. Eğer büyük bir saç her zaman var gibi görünmek istiyorsanız, bu katmanlı bob saç modeli denemenizi öneriyoruz. Ayrıca asimetrik bob saç kesimi için gidebilirsiniz. Bu bakışla eğlenmek istiyorsanız, mavi-siyah saç rengi bir renk tonunu ekleyin. ince makyaj göz bitir ve birlikte göz getiriyor kıyafeti giyerler.

-Ink Mavi Siyah Saç Telleri

Mürekkep mavi renk de yeni saç rengi için bir seçenek olabilir. Büyük saç renkleri elde etmesi esastır. Yalnızca bir ömür var ve potansiyeli en iyi şekilde kullanmak demek. Her zaman tamamen yeni bir renk saçınızı boyama gibi basit olsa bile ne yapmak istediğini yap. Bazı pastel mavi renkler diyebilirsiniz, ama ben de mavi rengin koyu tonları seviyorum. Bu resimde gösterildiği gibi mürekkep mavisi tonları için gidebilirsiniz. Saçları kısa, ve o olduğu gibi doğal siyah saçları olmasını sağlar. yeni bir boyut eklemek için, onun da öne çıkıyor gibi harmanlayarak bir renk seçer. Onun saç modeli için iyi çalışıyor.

-Dalgalar

Harika bir yoldur Wave’lerinizi vurgulamak için ve bukleler boyama edilmektedir. Bunlar düzgün ipliklerini üzerinde hemen üzerine çekmen, ve harika görünüyorsun. Saçları uzunluğu uzun ve onun saçının doğal doku vurgulandığını görebilirsiniz. saç şekli için, o ucundaki dalgaların sürü ekler. Evde bu görünüm elde etmek için saç kurutma makinesi ve yuvarlak bir fırça kullanabilirsiniz. Bu basit ve şık görünmesini sağlayacaktır. Sabit Kazanılan dalgalara dikkat çekmek için mavi-siyah saç renkleri için gidin.

-Cool Hues

O muhteşem görünüyor. O kimsenin yaptığı gibi mavi tonları ile oynamak için yönetir. Bu bakışı seviyorum. Bu bakışı kurtarıyorum. Onun kıyafeti için, ona saç rengi gizemli gölge ile eşleşir. Saçları rengi direkt değil ve çok hafif bir şekilde görünür. Sen güneş ışığında gölgeler ve tonları görebilirsiniz. Karanlıkta, saçların doğal koyu renk gibi görünecektir. Saçları güzel dalgaları vardır ve ben onları seviyorum. Makyaj için, o maskara sürü kullanır ve parlak dudaklar için de geçerli.

-Punk Stili

Hayatının serseri sürümü geçmekte ve saçını sinirleri bozuk stil istiyorsanız, bu görünüm için gidebilir. Saçın renklerin doğal şelale gibi görünecektir. mavi tonları iyi doğal siyah saç rengi artırır. Yani, bu saç için gidebilir. Saçları düz ve uzundur. O ince saç tipine sahip. Saçları hayat getirmek, o mavi saç renkleri için gitmeye karar verir. Yüzünde ya da sadece patlama yakınında tellerini renklendirebilirsiniz. Diğer en iyi boya markaları kullanarak saçaklar daha saçınızın daha tellerini renklendirin.

-Farklı Bir

Mavinin bu tonu gözlerini tedavi olduğunu. Bu görünümle ilgili her şeyi seviyorum. saçları düz ve herhangi bir katmanları yoktur rağmen bu hayatın bir yeri vardır gibi, hala görünüyor. Kredi galiba saç rengi gider. O tamamen renkler iyi markaları kullanarak saçları mavi-siyah. Saçları rengi doğal görünüyor ve onun özelliklerinden en iyi ortaya çıkarır. Onun göz makyajı için, o portakal tonları için de geçerli ve maskara ve eyeliner çok kullanır. pembe çıplak ruj dudakları tam ve güzel yapar.

-Gözler

Eğer saç rengi hakkı seçerseniz, gözlerini ve yüzündeki en iyi özelliklerini vurgulamak için yönetmek. Yani açıkça bu fotoğrafta gösterilmiştir. Onun mavi gözleri seviyorum. Böyle güzel gözleri olan doğmayı mübarek edilmelidir. Yani, eğer neden bunları vurgulamak değil? Saçları mavi-siyah renk tonu bak. Görünmez, henüz orada. Ayrıca kraliyet mavisi gibi renkler için gidebilirsiniz. Onlar size biraz sevgi ve saygıyı hak, kızım gibi ayrıcalıklı bakmak ve bana güven yapacaktır. daha az kendini davranma.

Mavi-Siyah Saçlar -Braids

Burada başka bir mükemmel mavi-siyah Afrikalı Amerikalı saç olduğunu. O örgüler içinde yem için gider, ancak Afrikalı Amerikalı saç hiçbirinde bu deneyebilirsiniz. Bu Gana örgü, geniş örgü, mikro örgü ve daha birçok büyük çalışacaktır. Bantu knot ayrıca mavi-siyah saç renkleri ile harika görünüyorsun. Bu saç modeli için, o mavi hafif gölgeler seçer ve bu saç rengi için de geçerlidir. saç uzunluğu uzun ve mavi iltifat parlak tonları teni doğru. Uygun makyaj ve kıyafet ile göz bitirin. Hatta hiç makyaj göz deneyebilirsiniz. Bu sizin saç modeli ile harika görünecek.

-Baştan

Doğal mavi-siyah saç renkleri Bu büyük bir örnek. o saç rengi ile doğmuş gibi görünüyor. Her ne kadar, bu mümkün mü? Eğer herkes bir mavi-siyah saçlı alındı ​​düşünüyor musunuz? Hey! 7 milyar kişi. Herşey mümkün. İnsanlar en önemli hediyeler ile doğarlar, bu nedenle bu görünüşte bir olasılık olabilir. Eh, değil bizi geri kalanı için, burada gösterilen gibi mavi-siyah bir gölge gidebilir. Hatta patlama renk olabilir. KIYAFETLERİNİZDE renk pop gidin ve parlak kırmızı bir şeyler giymek. Sen makyajını nasıl yapılacağını biliyorum.

-Onları görebiliyor musun?

Bu aynı zamanda doğal mavi-siyah saçları fikrinin bir örnektir. Eğer yakından bakarsanız, o zaman sadece renkleri görebilirsiniz. Onun saç rengi ile doğmadım biliyorum ama parlak doğal ve ona çok önemli bir hediye gibi görünüyor. Bu renkler kullanarak saça parlaklık katmak için harika bir yoldur. Onu saç katmanlar olmadan Bob. Yani, o saçlarında bazı renkler ve eğlenceli isteyeceklerdir sadece haklı olduğunu. O renkler onun saç uçları ve yüzünü yakın birkaç çizgiler ekler. Parlak pembe ruj ve ince bir göz makyajı ile göz bitirin.

-Parlak olan

Sizler için doğal mavi-siyah saç modelleri sırt sırta sahiptir. Onlar ona harika görünüyorsun. Onları görebilirsiniz. O mavi tonlarında şeyler daha yakın tutar. Saçının uzunluğu uzun ve muhteşem. O kalın siyah kilidi vardır. Ayrıca taraftan saçınızı ayıramaz. Bu saç rengi için, yapmanız gereken tüm renk saç mavi-siyah tonu. Yani öyle. kıyafeti için, saçınızı öne çıkaran bir siyah kolsuz bluz giyebilir. Eğer renklerde pop seviyorsanız, parlak kırmızı ruj için gidin.

-Purplish Mavi Siyah Saç

Mavi-siyah saçlar için mor tonları sihirli çalışır. Onu saç ve renk benzersiz görünüyor. Herkes bu göz deneyebilirsiniz. Onun saçının uzunluğu ve bunun şeklini seviyorum. O göz vurgulamak için renkleri kullanır. Saçları aralığı ve birçok yönden bir yeri vardır. Yani, Saçına dikkat çekiyor şey yapmak gerekiyor. Yani, bunun için, o renk seçer. saç rengi için, o mor parlak bir gölge için de geçerli. mor favori rengi ise, bu görünüm deneyebilirsiniz.

-Somewhere

Bu benim en sevdiğim saç biridir. Ben ciltlik bir yeri vardır saç kesimi seviyorum ve bu bir kuşkusuz tam bir bakıştır. O bir tarafta tüm saçlarını çeker ve boyutlarda birçok oluşturmak için geniş dişli tarak kullanır. saçları bölümü, o bir yan bölümü için de geçerli. Bunlar siyah kilitleri tüm hacmi ile harika görünüyorsun. Ne daha iyi yapmak istiyorsanız? mavi şeritlerin bir şey var saç için gidin. Eğer vücudunuzda büyük sanat varsa, bir askısız kıyafeti kullanarak bunu göstermek.

-The Uçlar

Yine, sizin için mavi-siyah saçın doğal tonları var. o saç rengi ile doğmuş gibi görünüyor. Bu saç modeli için, o şey basit tutar ve olduğu gibi saçının doğal doku olmasını sağlar. Saçının uzunluğu için, o uzun şeyler tutar ve bukleler artı dalgalar hepsi bir sürü yapmak mümkün kılar. O mavi-siyah saç rengini kullanarak, onun saç modeli yeni bir boyut katar. Hızlı bir şekilde bu saç rengini deneyebilirsiniz. Güven Bana; Bu saç rengini kullanırsanız harika görünecek.

-Geçen Bir

Bu makalede ele nihai bir görünüm için, bu biridir. Daha önce söylediğimiz resimlerin çoğu gibi saçının uzunluğu uzun. Saçının rengi güzel mavi-siyah. Hızlı bir şekilde evde saç rengini yapabilirsiniz. saç dalgaları bir yeri vardır. Mavi renk saçları şekilleri vurgular. Mavi-siyah saç tonlarının lacivert renk benim kişisel favorilerimden biridir. Hangisi senin? Sık herhangi seç ve onları deneyin. sizin tonu uygun olmadığını, aynı zamanda diğer renkleri deneyebilirsiniz.

Mavi-siyah saç renkleri ve tonları bir çok geliyor. Bu mayıs saç dokuları için herhangi cilt tonu ve çalışmalarını düz olacaktır. hüner hafif gölge koyu cilt tonları ve tersi tamamlamaktır.

En sevdiğiniz gizemli görünüyor aldı? Kendine yeni saç rengi elde etmek zamanıdır. Mavi-siyah saç fikirler için gidin.

 

Paylaşın

Views
  11.995

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.483

  Oğluma Güzel Sözler

  2.189

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.532

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.486

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.