7 ay önce
7 ay önce

Akıllı Tahta İndir

Eğitim ve teknolojinin buluştuğu son dönemlerde eğitimcilerin işini kolaylaştıracak pek çok yöntem ortaya çıktı. Artık eskiden olduğu gibi zor koşullarda eğitim-öğretim vermek yerine daha konforlu, eğitim sürecini hızlandıran, kolay öğrenmeye yönlendiren sistemler yaygınlaşmaktadır. Bu teknolojik sistemler arasında akıllı tahtaların büyük bir payı bulunmaktadır.

Akıllı tahtalar, içerisindeki görseller ile öğrenmeyi zevkli hale getiren, tebeşir, toz yuvasını içerisinde barındırmayan çok kullanışlı teknolojik alet olmaktadır. Bir bilgisayar yardımı ile çalışan bu akıllı tahtalar artık hemen hemen her okulda, dershanede kısacası eğitim veren her kurumda bulunmaktadır.

Akıllı tahtaların kullanımının sağlanması için internet üzerinden de indirilebilecek programlar bulunmaktadır. İnternet üzerinden indireceğiniz bu akıllı tahta programları sizin akıllı tahtayı yönetmenizi sağlayacaktır. İçerisinde pek çok dili ve özelliği barındıran bu programlar ücretsiz olarak bir link üzerinden indirilebilmektedir. Akıllı tahta sahipleri bu programı bilgisayarlarına indirerek rahatlıkla tahtalarının yönetimini sağlayabilmektedir. Şimdiki öğrenciler bu akıllı tahtalar sayesinde hem eğlenip hem de öğrenebilecekler. Sizde akıllı tahtanızın model ve özelliğine göre yönetim programını indirip bu keyifli öğrenme sürecine katılabilirsiniz…

Paylaşın

Views
  15.137

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.607

  Oğluma Güzel Sözler

  2.986

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.125

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.680

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.