7 ay önce
7 ay önce

Akıllı Tahta Uygulaması

Hızla gelişen teknoloji ile eğitim alanındaki kara tahta, tebeşir alışkanlıkları da yavaş yavaş izini kaybettirerek alışkanlıklardan vazgeçilmeye başlanmıştır. Smart Board denilen akıllı tahtalar artık pek çok okulda, dershanede bulunarak eğitimi zevkli hale getirmeye başlanmıştır. Akıllı tahtalar sayesinde öğrenciler daha kolay bilgileri kavrayabilmekte ve toz, tebeşir pisliğine maruz kalmamaktadır.

Akıllı tahta uygulaması içerisinde yüklü olan programlar sayesinde öğrencinin kitabında yer alan her türlü konuyu, üniteyi bünyesinde barındırmaktadır. Akıllı tahtalarda yüklü olan uygulamalar sayesinde hem öğretmenler hem de öğrenciler konforlu bir eğitim-öğretim sürecinden geçecektir.

Akıllı tahta içerisinde yüklü olan kitap uygulamaları video, ses, animasyon, interaktif uygulama, resim ve link gibi öğeler ile zenginleştirilebilmektedir. Bu sayede öğrenci dersten hem keyif almakta hem de dersin içeriğini daha iyi kavrayabilmektedir.

Paylaşın

Views
  15.753

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.864

  Oğluma Güzel Sözler

  3.167

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.241

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.724

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.