6 ay önce
6 ay önce

Alexa Sıralaması Yükseltmede En Etkili Yöntemler !

Arkadaşlar, bugünkü makalemizde sizlere alexa sıralamanızı düşürmede çok yardımcı olacak bir siteyi tanıtacağız. Öncelikle alexa değeri nedir kısaca onu açıklayayım. Alexa, Amazon firmasına ait dünya geneli bir site sayacıdır. Bu sayaç sitenize giren ziyaretçileri, ziyaretçilerin sitede kalma süresini vs. birçok etkeni ele alarak dünya genelinde ve ülke genelinde sıralamanızı belirlemektedir. Şimdi sizlere Google’nin de kaideye aldığı Alexa değerini düşürmede etkili bir sistemi öğreteceğim.

Sistem şu şekilde arkadaşlar. Siteye üye oluyorsunuz, sizden alexa toolbar yüklemenizi istiyor tarayıcınıza. Sonra otomatik sitelerde surf yaparak, kredi kazanıyorsunuz. Bu kredileri de kendi siteniz için harcıyorsunuz. Etkisi nedir diye soracak olursanız, tüm kullanıcılar alexa toolbar ile siteleri ziyaret ettiğinden alexada ciddi düşüş yaşıyorsunuz. Yani havuzdaki tüm kullanıcılar birbirlerinin sitesini ziyaret ediyor ve birlikte yükseliyorlar. Tabi isterseniz ücretli olarak kredi alıp, hiçbir siteyi ziyaret etme ihtiyacı duymadan kendi sitenizi de yükseltebilirsiniz.

Nasıl başlayacağınızı anlatayım. İlk olarak buradaki linke tıklayın. Girdiğiniz sitede sign up butonuna basarak kayıt olma işleminizi tamamlayın. Daha sonra mail adresinizi onaylayarak hesabınıza giriş yapın. Ücretli kredi alıp, sitenizi yükseltmek istiyorsanız purchase yazan yere tıklayın ve kredilerinizi satın alın. Eğer ücretsiz olarak kredi kazanmak istiyorsanız, browser extentions kısmından alexa toolbarı yükleyin. Daha sonra launch auto surf butonuna basarak otomatik olarak kredi kazanmaya başlayın.

Kredilerimizi topladık şimdi nasıl sitemizi yükselteceğiz? Manage websites bölümüne girerek add new site butonuna tıklayın. Site adresinizi girin. Günlük ne kadar ziyaretçi gelmesini istiyorsanız (1 ziyaretçi = 1 kredi) ayarlayın. Hide refferal kısmını yes yapın. Save changes butonuna basarak sitenizi ekleyin. Günlük olarak otomatik o kadar ziyaretçi yollayacaktır. Fakat kredileriniz bittiğinde ziyaretçiler gelmeyecektir. Bu yüzden daima kredi satın almalı yada kazanmalısınız.

Bu şekilde ne kadar çok ziyaretçi gelirse siteniz daha hızlı yükselir. Bunun diğer ziyaretçilerden farkı, diğer hit sitelerinden farkı ne diye soracak olursanız, alexa toolbar eklentisi yüklü olduğu için tüm ziyaretçilerde daha iyi bir düşüşe neden olmaktadır.

Paylaşın

Views
  11.935

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.436

  Oğluma Güzel Sözler

  2.171

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.518

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.479

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.