7 ay önce
7 ay önce

Ananas ve Suyu Kaç Kalori

1 dilim ananas kaç kalori: Dilimi 80 grama tekabül eder. Bu da tam olarak 47 kaloriye(kcal) eşit olur.
Ananas Suyu Kaç Kalori: Bir su bardağı 200 gramdır. Bu miktarda tüketilen bu su 118 kaloridir(kcal).

Ananasın besin değerleri; 

80 gramı ne kadar Karbonhidrat içerir: 10.5(g)
80 gramı ne kadar Protein içerir: 0.4(g)
80 gramı ne kadar Yağ içerir: 0.1(g)

Ananas Kilo yapar mı: Ülkemizde sıkça kullanılmayan bir meyvedir. Diyet listelerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Kilo verme konusunda da uzmanların tavsiye ettiği bir yiyecektir. İçerisinde bulundurduğu vitaminlerle bedenin ihtiyaç duyduğu değerleri dengeler ve yağlarınızı eritmeniz de oldukça yardımcı olmaktadır.

Ananas Faydaları ve Zararları neler: Bu meyve insanların nadiren tükettiği bir meyve olsa da faydaları oldukça fazladır. Barındırdığı protein ve vitaminler sayesinde cildi güzelleştirir. içerdiği bromelain sayesinde sindirimi kolaylaştırır, iç organlarda oluşabilecek olası iltihapların oluşmasını önler. Mükemmel bir manganez kaynağıdır. Sağlıklı bir diyet meyvesidir.

Paylaşın

Views
  15.755

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.864

  Oğluma Güzel Sözler

  3.167

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.241

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.724

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.