7 ay önce
7 ay önce

Android Cihazlarda Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Bildiğiniz üzere çoğu Android Telefon kullanıcısı çeşitli sosyal ağ veya forumlarda kendine ait telefonların görüntüsünü paylaşıyor. Bu program ile yapılmıyor. Ekran Görüntüsü almak çok basit.

Sony cihazlar için : İlk Önce telefonunuzun uyku modu tuşuna basın ve sonra ses kısma tuşuna basın. Ekran görüntünüz galeride sizi bekliyor olacak.

Samsung Cihazlar İçin : Açma kapama ile Güç tuşuna basın ekran kaydedilmiş olacak.

Htc İçin: Yine Samsung gibi yapıyoruz.

Lg cihazlar için : Bu da Sony gibi. Uyku modu tuşu (açma kapama ) ve ses azaltma tuşuna aynı anda basın ekran görüntüsü kaydedilsin.

Konumuz değil ama buraya kadar gelmişken size İphone için göstereyim.

Buda Samsung’a benziyor. Home tuşu ile Açma Kapama (uyku) tuşlarına aynı anda basın ekran görüntüsü kaydedilsin.

Çin telefonlarda ekran görüntüsü almak için yukarıdaki telefon listelerin birinde kesin ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Yada bu işler bana uzun geliyor. Ben bir programla bunları yapmak istiyorum derseniz. Hemen Screenshot Ux isimli uygulamayı indirin ve daha kolay ekran görüntüsü çekin.

Paylaşın

Views
  16.076

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.976

  Oğluma Güzel Sözler

  3.250

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.294

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.746

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.