7 ay önce
7 ay önce

Android Uygulama Bildirimlerini Nasıl Kapatırım ?

Akıllı telefonlarla birlikte artık çok fazla uygulamalarla aşır neşir olmaya başladık.

Bununla birlikte telefonumuza bir çok uygulama yüklüyoruz. Daha çok uygulama yüklemeye devam ettikçe o uygulamaların bildirim sorunlarıda artamaya başlıyor. Daha çok bildirim demek daha çok veri tüketimi demek. Peki bu durumda istediğimiz bir uygulamanın bildirimini nasıl kapatırım ? Bu sorunun cevabı aslında çok ama çok basit.

Aşağıdaki yönergeyi izleyin.

 

Ayarlar > Uygulamalar  > Buradan bildirimini kapatmak istediğiniz uygulamayı seçin > Bildirimlerini kapatın yazısının yanındaki kutucukta ki tiki kaldırın.

 

İşte yapılması gereken sadece bunlar.Artık daha huzurlu ve sessiz günler sizleri bekliyor.

 

Paylaşın

Views
  15.473

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.753

  Oğluma Güzel Sözler

  3.084

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.165

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.705

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.