1 ay önce
1 ay önce

Android Uygulamalarını Bilgisayarda açmak

Bugünkü yazımız Android’deki uygulamaları ve oyunları Bilgisayarda açmak.

Aşağıda verdiğim Uygulama sayesinde kullanıcılar Android oyunları ve uygulamaları Bilgisayar’ın da açabilecek.
Bazılarımız Android’de oynadığımız oyunları daha büyük ekranda oynamak ister işte bu program sayesinde büyük ekranlı oyunlar oynayabileceksiniz.

Uygulamamızın ismi  “BlueStacks”  neredeyse bütün Android uygulamalarını Bilgisayarda açar. Bu uygulama bu sektördeki en iyi uygulamadır ve kullanımı da çok basittir. Örneğin Gangster Vegas uygulamasını çok beğendiniz. Bilgisayarınızda oynamak istiyorsunuz. İşte o zaman devreye “BlueStacks” giriyor.

 

TIKLA İNDİR

 

Paylaşın

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.