Anneden Kıza Doğum Günü Mesajı 2021

Anneler için evlatları çok kıymetlidir. Evlatları arasında asla ayırdım yapmazlar. Fakat kız evlatlar her zaman annelerinin kalbinde farklı bir yere sahiptir.  Kız çocuklarının daha sevimli ve tatlı olmasından kaynaklanan ayrı bir neşe vardır. Bundan dolayı kız çocukları, erkek çocuklarına nazaran daha vicdanlı ve sempatiklerdir. Anne ve kız arasında her zaman güçlü bir bağ vardır. Öyle ki anneden kıza doğum günü mesajı 2021 aramaları ile birlikte bu mesajlar ile birbirilerine olan sevginin daha kuvvetli olmasını amaçlarlar.

Bu bağ belki de kız çocuklarının doğuştan annelik içgüdüsü ile doğmasından kaynaklıdır. Doğuştan var olan bu bağ sayesinde hayatta başlarına ne gelirse gelsin iki tarafı da birbirlerinden ayrılmamaktadır.

Kız çocuklarının her zaman rol model önceliği annesi olmuştur. Küçük yaşlarda, annesi gibi giyinerek, makyaj yaparak onu taklit ederler. Belirli bir yaşa geldiklerinde de anneleri gibi korumacı biri haline gelirler. Çocuk yetiştirme konusunda annelere her zaman büyük sorumluluk düşmektedir. Çocuklarını iyi yetiştirmeli, topluma birer yararlı bir birey gibi yetiştirmelidir.  Anneler kızlarının doğum günlerinde onların yanında olmasa bile yanındaymış gibi hissettirirler. Gönderdikleri ya da aldıkları hediyelerin yanına ufak notlar eklemek isterler. Bu yazımızda size anneden kıza doğum günü mesajı sözleri hakkında bilgilendireceğiz.

Anneden Kıza Doğum Günü Mesajı 2021

 • Hayatımıza anlam katan kızım, yeni yaşının da senin gibi güzel olmasını diliyorum. Mutlulukların ve iyiliklerin her zaman en iyisini hak ediyorsun, daha nice yaşlara!
 • Doğduğun gün daha dün gibi olsa da artık kocaman bir kız oldun. Ancak her zaman benim küçük bebeğim olarak kalacaksın. Seni çok seviyor ve doğum gününü kutluyorum.
 • Gülüşün ile birlikte evimizin biricik neşe kaynağı olan kızımız, annen ve baban olarak doğum gününü kutluyoruz.
 • Annesinin biricik kızı, sen benim doğduğundan beri her zaman canımdan bir parça oldun. Ben seninle hayallerimi gerçeğe dönüştürdüm. Umarım sen de yaşamındaki hayalleri her zaman kolayca gerçeğe dönüştürebilirsin. Daha nice mutlu yıllara!
 • Küçük prenses şimdi kocaman bir prenses oluyor. Yıllar geçse de sen her zaman benim kalbimin prensesi olacaksın, canım kızım, doğum gününü en içten şekilde kutlarım.
 • Sevgin dünyadaki en değerli şeydir benim için. Sana karşı olan sevgim o kadar büyük ki yaşamımın merkezinde sadece sen yer alıyorsun. Canım kızım, sen doğduktan sonra benim hayatım her zaman daha anlamlı olabildi. Doğum günün kutlu olsun canım kızım.
 • Keşke dünyaya geldiğinde yüzümde oluşan gülümsemeyi sana gösterebilsem. Canım kızım, o kadar talihliyim ki sadece doğduğunda değil, her zaman yüzümü güldürmeyi başarabildin. Doğum günün kutlu olsun.
 • En büyük sevgim yaşamda sadece sana karşı oldu değerli kızım benim. Senin mutluluğun için yaşamda her şeyi yapabilirim ve her zaman gülmeni, mutlu olmanı, kendini iyi hissetmeni isterim. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.
 • Önceleri bir aradayken doğum günlerin çok daha eğlenceli geçerdi. Şimdi biraz sen yanımızda yoksun diye üzülüyoruz ama hâlâ senin gibi bir evlada sahip olduğumuz için de iftihar ediyoruz. Nice yaşlara güzeller güzeli kızım.
Paylaşın

Views
  11.794

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.377

  Oğluma Güzel Sözler

  2.135

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.488

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.465

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.