6 ay önce
6 ay önce

Antalya Kemer

Kemer Türkiye’nin son 20 senesinin gözde tatil yerleri arasında yer bulan tatil mekanıdır. Kemer’de yapılacak bir tatil herkesi mutlu edeceğininden hic şüphemiz yok neredeyse. Sabahları erken saatlerde kalkıp kumsalda sabah sporunuzu koşarak yapabilirsiniz. Daha sonra ise sizi Akdeniz’in serin suları bekliyor olucak. Eğer ki sabah sporunu sevmiyorsanız, öğlene kadar uyuyup akşam geç saatlere kadarda kumsalda vakit öldürebilirsiniz. Günün her saati kumsalda insan görebilirsiniz Kemer’de. Geceleri kumsalda gitar çalan insanlarla iyi bir eğlence geçirebilirsiniz. Tabi bunların dışında gece kulüplerine takılabilirsiniz. Hayatın neredeyse hiç durmadığı Kemer’de her saat yapabilecek şeyler bulabilirsiniz.

Bunların dışında tarihi bir gezintide yapabilirsiniz Kemer’de. Kemer’de dağ yürüyüşleri yapabilirsiniz ve bu dağlarda ki mağaralara gezintileri yapabilirsiniz. Bunların dışında Rafting tutkunları tarafındanda tercih edilmektedir Kemer. Son zamanların gözde yerlerinden birisi olan Kemer’de neredeyse bir tatilde yapılabilecek herşey bulunmaktadır.

Kemer; Antalya ilimize bağlı bir tatil yerimizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  11.938

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.442

  Oğluma Güzel Sözler

  2.172

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.519

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.479

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.