7 ay önce
7 ay önce

Armut Suyu Kaç Kalori

1 bardak armut suyu kaç kalori: Orta boy bir su bardağı armut suyu 200 gram yapmaktadır ve içerisinde 108 kalori vardır.

Armut suyu besin değerleri
100 gramı ne kadar Karbonhidrat içerir: 12.87(g) var, ayrıca 1 tane olarak hesaplanırsa 25.7 olacaktır.
100 gramı ne kadar Protein içerir: 0.46
100 gramı ne kadar Yağ içerir: 0.25

Armut suyu Kilo yapar mı: Sağlıklı yaşamın bir bütünü olan meyveler gün içerisinde tüketilmesi gereken en önemli besinlerden ve formunu korumak isteyenler için çok yararlıdır. Armut suyu kaç kalori sorunuzun cevabı yukarıda verildi. Şimdi bu kalori oranına bakarak armut kilo aldırır veya aldırmaz diyemeyiz. Kahvaltıların yanında eşsiz bir lezzet verecek ve vitamin deposu olduğu için gün içerisinde sizi bitkin düşürmeyi engelleyecektir.

Faydaları ve Zararları neler: Armut kabukları soyulmadan direk suyu sıkılarak içildiğinde daha faydalı olacaktır. İçerisinde çok miktarda lif içeriği bulundurur. Bu nedenle kolit, kabızlık gibi bağırsak problemlerinin önüne geçmek için iyi bir besindir. Ayrıca bunların dışında antioksidan, vitamin ve mineral içeriğinden zengin olması, kalp hastalıkları ve kansere karşı vücudu dayanıklı hale getirir. Yani armut şifalı bir şeydir.

Paylaşın

Views
  15.216

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.637

  Oğluma Güzel Sözler

  3.024

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.137

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.685

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.