7 ay önce
7 ay önce

Aşk Hayatı İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

Aşk hayatınızda bir şeyler yolunda gitmiyor mu? O zaman doğru yerdesiniz!

Söz konusu aşk hayatımızdaki başarısızlıksa; işimiz, eğitimimiz, yaşantımız ve ailemizle aramız ne kadar iyi olursa olsun her zaman bir şeyler eksiktir. Bununla başa çıkmak ne kadar kolaydır bilmiyoruz ama denemekte yarar var deyip sizlere birkaç öneri sunmaya karar verdik.

 

Onu oyunlarla idare edin!

Biyolojik açıdan ne kadar büyürlerse büyüsünler erkekler her zaman çocuk kalır. Hepimiz bunun farkındayızdır. Öncelikle bunu kabul etmekle işe başlayalım. Oyun oynamak dedik ama bu oyun kesinlikle onun duygularıyla oynamak değildir. Bunu belirtmekte fayda var. Farklı şeyler denemek ya da değişik şeyler yapmak istediğinde ona uyum sağlayın.

 

Çevre

Erkekler çok kolay etkilenebilen varlıklardır. Ne kadar aksi bir düşünceyi savunsalarda onların sözüne güvendiği vazgeçilmez bir çevreleri yani ev arkadaşları, çevresindeki erkeklerin sözleri onlar için son derece önemlidir. Eğer onun çevresiyle iyi iletişim kurabilirseniz, bu onun gözünde de iyi biri olacağınız anlamına gelir. Bunu değerlendirin.

Her erkek masallardaki gibi prens değildir.

Erkeklerden masallardaki gibi beyaz atlı prensler olmasını beklemeyin. Mükemmel ve sorunsuz bir aşk hayatı için önce bunu kabul edelim. Kızlar şaşırmak ister, sürprizler bekler, baş döndürücü hediyeler beklerler. Bunun için onlarında biraz öncülük etmesi gerekir. Ama er erkek bu konulara hâkim olmayabilir. Bunları yapmayı bilmiyor diye ona sevmiyor diyemeyiz. Derin bir nefes alın ve rahatlayın.

 • Empati kurarak düşünün, konuşun, söyleyin.
 • Değişmek istemiyorsa zorlamayın.
 • Onu geçmişiyle yargılamayın.
 • Kendi kendinizi suçlamayın.
 • Onların sizin düşüncenizi anlamasını istiyorsanız biraz hissettirin.
 • Asla duygu sömürüsü yapmayın. Erkekler bundan nefret ederler.
Paylaşın

Views
  15.217

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.638

  Oğluma Güzel Sözler

  3.024

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.138

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.686

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.