5 ay önce
5 ay önce

Ayva Reçeli Kaç Kalori

1 yemek kaşığı ayva reçeli  kaç kalori: Yaklaşık olarak 10 gram değerindedir. Yapılan araştırmalara göre bu oran 27 kalori(kcal) yapmaktadır.

Ayva Reçeli besin değerleri

100 gramı ne kadar Karbonhidrat içerir: 65.73(g)
100 gramı ne kadar Protein içerir: 0.15(g)
100 gramı ne kadar Yağ içerir: 0.16(g)

Ayva Reçeli Kilo yapar mı:  Meyvesi oldukça faydalıdır ve kilo vermek isteyenlerin diyet listelerinde bulundurması gereken bir meyvedir. Fakat reçeli bol miktarda şeker ve koruyucu madde barındırdığından kilo vermek isteyenlerin tüketmemesi gereken bir besindir. Ancak tüketimi konusun da bilinçli davranmak şartıyla kullanmak herhangi bir olumsuz etkiyle karşılaşma oranı oldukça azalır.

Ayva Reçeli Faydaları ve Zararları neler: Göğüs hastalıklarının tedavi edilmesinde oldukça faydalı bir besindir. Tüberküloz olanlara oldukça faydalı bir besindir. Tabi tüketilmesinde bilinçli davranmak tavsiye edilmektedir.

Paylaşın

Views
  11.604

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.255

  Oğluma Güzel Sözler

  2.087

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.443

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  1.430

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.