7 ay önce
7 ay önce

Ayva Suyu Kaç Kalori

1 bardak ayva suyu kaç kalori: 200 gram yapmaktadır. Bu da yaklaşık olarak 84 kalori(kcal) yapmaktadır.

Ayva Suyu besin değerleri

100 gramı ne kadar Karbonhidrat içerir: 9.39(g)
100 gramı ne kadar Protein içerir: 0.38(g)
100 gramı ne kadar Yağ içerir: 0.42(g)

Ayva Suyu Kilo yapar mı: %100 doğal meyve kullanılan suların tüketilmesine özen gösterilmelidir. Bu tür soruları kilosuna dikkat eden kişiler tarafından sıklıkla sorulan sorular arasında yer almaktadır. Her ne kadar meyve suyunun kilo aldırmadığı bilinse de fazla tüketim insan sağlığına zararlar verebilir.

Ayva Suyu Faydaları ve Zararları neler: Hazımsızlığı önler. Mideyi rahatlatır. Ağız kokusunu önler. Basur memelerinin iltihabını kurutur. Vücudu terletmek için oldukça etkilidir. Dinamikliği arttırır. Ağız içi yaraların oluşmasını önler. Bir meyve suyunun bu kadar faydası olup da zararı olmaz mı?
Kabızlık çeken kişilerin tüketmesi tavsiye edilmez. Yüksek tansiyon hastalarının kullanmaları kesinlikle önerilmez.

Paylaşın

Views
  16.099

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.984

  Oğluma Güzel Sözler

  3.255

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.296

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.748

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.