8 ay önce
8 ay önce

Babadan Kızına Güzel Sözler

Babadan kızına güzel sözler ve mesajlar yazımızda ki sözler çok hoşunuza gidecek. Baba ve kızı duygusal mesajlar ile sizlerde istediğiniz içeriğe kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Bu mesajlar sonrasında bağınız çok daha güçlü olacaktır.

 

 

Kızların ilk aşık oldukları erkektir baba. Gözlerine bakan ellerine dokunan ilk erkektir baba. Kızlar için babaları ne kadar değerli ise babalar içinde kızları bir o kadar belki de daha fazla değerlidir kızları. Erkek çocuklar annelerine daha bağlı ve kız çocuklar da babalarına çok bağlıdırlar. Babalar kızlarını incitmemek kırmamak için onlara güzel sözler söyler onları başlarının üzerinde yüreklerinin içinde taşırlar.

Her baba için kızı bir prensestir ve bu prensesleri koruyup kollayan onları her türlü tehlikelerden koruyan da babalarıdır. Babalar sadece koruyup kollamaz tabiki de . Babalar kızları için her türlü fedakarlıktan kaçınmaz. Kızlar için babaları kızlarına güzel sözler söyleyen ilk erkektir. 2018 babadan kızına güzel sözler yazımızı keyifle okuyacağınızı düşünüyoruz. Eğer bir baba iseniz ve kızınızın üzerine titriyorsanız bu yazı tam size göre babalar.

 

Sana gelecek sıkıntı dert bana gelesin, senin bu hayatta yüzün hep gülsün. Bahtın açık, yaşamın huzurlu olsun.

 

 

 

Seni kıskananlar orta yerinden çatlasın, sana göz etmek için söz söyleyenlerin sözleri boğazında kalsın. Allah’ım seni korusun. Seni çok seviyorum canım kızım.

 

 

 

 

Sen doğduğun gün gururlanmıştım, şimdi ise seninle gurur duyuyorum. Biricik kızım seni çok seviyorum.

 

 

 

Sen gidince evimizin içinde neşesi kaçtı, mutluluğu kalmadı. Senin o güzel kahkahalarını, anne diye seslenişini çok özledim kızım.

 

 

 

Ay parçam benden uzaklarda Allah’ım yardımcın olsun, başarın daim mutluluğun ömürlük olsun.

 

 

 

Sen hep benim dizimin dibindeydin, şimdi oralarda tek başına dikkat et kızım. Allah’ım seni her türlü kazalardan, belalardan korusun.

 

 

 

 

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Canım kızım yolun açık olsun.

 

 

Kızımın ayağı takılsa yere düşse benim canım acır, kızımın bir derdi olsa benim yüreğim kanar.

 

 

 

Benim yüzümdeki gülümsemenin, kalbimdeki mutluluğumun tek sebebi sensin canım kızım. Seni çok özledim Bitanem.

 

 

En güzel kokan parfümün kokusundan daha güzel, dünyanın en güzel kokan çiçeklerinden daha güzel kokan tek şey benim kızımın kokusudur. Kokunu özledim canım kızım.

 

 

 

Sen benim hiçbir zaman büyümeyen, her zaman en tatlı bebeğim olarak kalacaksın. Sen canımdan öte can olacaksın.

 

Bu hayatta her zaman yüzün gülsün, ömrün huzur, mutluluk dolsun, eğer bir gün gözlerinden yaşlar gelirse o da kahkaha atmaktan olsun.

 

 

 

Senin canın yansa benim yüreğim kanar, senin yüzün asılsa benim canım sıkılır. Sen her zaman mutlu ol güzel kızım.

 

 

 

O gözlerindeki gülümseme hiçbir zaman kaybolmasın, hayatında her zaman güzel insanlar, senin kadar mükemmel insanlar olsun. Güzel günlerin olsun biricik kızım.

 

 

Sen benim hayat ışığım, yaşama sebebim oldun. Sen benim cennet kokulu hiç büyümeyecek minicik kızımsın.

 

 

Prensesler nereye giderse gitsin her zaman etrafa ışık saçarlar. Uzaklarda da olsa annesi onu her zaman çok sever.

 

 

 

Sen doğduğunda seni kucağıma verdiklerinde gözlerim doldu, şimdi sen benden çok uzaklara gittin gözlerim hep seni arar oldu.

 

 

 

Sen ilk gün kucağıma aldığım günkü gibi mis gibi kokuyorsun, o gün duyduğum mutluluğun bugün daha fazlasını duyuyorum, seni çok seviyorum kızım.

 

 

 

Öyle aşklar vardır ki hiçbir karşılık beklenilmeden sevilir. Tıpkı benim kızımı, kızımın beni sevdiği gibi.

 

 

 

Ailemizin barış elçisiydin, baban ile aramızı düzeltirdin. Ben sizin mutlu olmanızı istiyorum derdin. Bizde senin çok mutlu olmanı istiyoruz canım kızım.

 

 

 

Senin kısa bir süreliğine de olsa bizden ayrılmana yüreğim dayanamıyor. Her odanın kapısın açtığımda gözlerim seni arıyor, kulaklarım anne diyen sesini duymak istiyor, Ama seni göremeyince, sesini duyamayınca canım sıkılıyor, gözlerim doluyor pencerenin kenarına oturup gözlerim uzaklara dalıyor seni düşünüyorum kızım.

 

 

 

 

Soframızda yerin boş duruyor senin boşluğunu dolduramıyorum, sen olmadan bir damla su bile içemiyorum. Seni çok özledim güzel kızım.

 

 

 

Sen ne zaman büyüdün, büyüdün genç kız oldun, şimdi sen bensiz uzaklara gideceksin, yeni bir hayat, yeni bir eve yerleşeceksin. Ben buna nasıl alışırım bilmiyorum canım kızım ama ben seni çok ama çok özleyeceğim.

 

 

 

Benim bir kızım var bana mutluluk veren, yüreğime huzur dolduran. Benim bir kızım var yarına umutla bakmamı sağlayan. Benim bir kızım var en zor günlerimde bile ayakta durmamı sağlayan.

 

 

 

Bu mesaj dünyalar güzel prensese annesi tarafından gönderilmiştir. İçeriği sevgi ve özlem doludur. Annesi tarafından çok özlenmiştir.

 

 

Paylaşın

Views
  11.797

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.379

  Oğluma Güzel Sözler

  2.136

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.488

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.465

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.