6 ay önce
6 ay önce

Büyük Kafalı Erkekler İçin Saç Modelleri

Bazı İnsanlar vücutları normal boyutta iken büyük bir kafaya sahip olabilmektedirler. Bu durumda da onlar için saç modeli diğer erkeklere göre daha önemli olmaktadır çünkü seçecekleri model mutlaka kafalarının küçük görünmesini sağlamalıdır. Bu nedenle büyük kafalı erkeler için saç modelleri dikkatle seçilmesi gereken bir şeydir. Çok kilolu erkeklerin de kilolu olmaları nedeniyle kafaları büyük görüneceği için bu erkeklerde aynı şekilde saç modelinde oldukça dikkatli olmalıdırlar yanlış seçim yaptıkları takdirde daha büyük bir kafaya sahipmiş gibi görünecekleri için görünüşleri hiç de hoş olmayacaktır. Dikkatli bir şekilde yapılacak doğru seçimle de kafaları olduğundan daha küçük görüneceği için kendilerini daha iyi hissedeceklerdir.

 

 

Büyük Kafalı Erkekler Kısa Modelleri Tercih Etmelidirler

Büyük kafalı erkekler kısa saç modellerini seçmelidirler. Özellikle saçlarının yan kısımlarını kısa kestirmeleri halinde yüzleri daha oval görünecek ve kafanız gerektiği gibi olacaktır. Büyük kafalı erkekler için saç modelleri. Mümkünse saçlarınızı 3 numara tabir edilen çok kısa bir şekilde kestirmeniz güzel olacaktır.  Yok ben çok bu kadar kısa model kullanamam diyorsanız da en azından kulak üstünde olan bölümde bulunan saçların bu şekilde kısa kesilmesi gerekmektedir. Bu şekilde yanları çok kısa kesilen saçların üst bölümleri de fazla uzun bırakılmamalıdır. Bu bölümde ki saçlarda fazla uzun olmayacak şekilde kesilmelidir. Bu çok uzun olmayan saçları da isterseniz dağınık bırakabileceğiniz gibi yan tarafa ya da ön tarafa doğru şekilde de tarayabilirler.

 

 

Büyük Kafalı Erkekler De Zayıf Görünebilirler

Büyük kafalı erkekler için saç modelleri sizler için zor bir seçim olsa da burada sizler için yayınladığımız resimler arasından size yakışacağına inandığınız bir modeli seçebilirsiniz. Büyük bir kafaya sahipseniz ve buna rağmen saçlarınızı da kısa kestirmek istemiyorsanız yapmanız gereken şey saçlarınızın yan tarafında olan kısmını arkaya doğru taramanız ve bu kısma ayrıca jöle sürerek öne doğru dökülmesini önlemek olmalıdır. Büyük kafalı erkekler kısa kestirecekleri saçlarını bir de kirli sakal ile kullanırlarsa bu onların yüzünü daha küçük ve oval gösterecek ve bu şekilde onların daha yakışıklı görünmelerini sağlayacaktır. Bu konuda istediğiniz modeli buradan seçtikten sonra kuaförünüzden uygulamasını istediğinizde kendinizi çok beğeneceğinizden emin olmalısınız. Büyük kafalı olmak bu saç modelleri ile sizler için bir dezavantaj olmaktan çıkacak ve bu şekilde hanım hayranlarınız da çoğalacaktır. Bu durumda sizi oldukça memnun edecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  11.987

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.477

  Oğluma Güzel Sözler

  2.188

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.532

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.485

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.