7 ay önce
7 ay önce

Çabuk Makyaj

Kadınlar kısa bir zamanda mükemmel bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ayrıca çabuk makyaj uygulamasıyla muhteşem bir görünüme kavuşmak oldukça kolay.

Göz çevrenizde lekeler, morluklar ya da yüzünüzde sivilceler ve bu gibi oluşumlar varsa dert etmeyin. Kullanacağınız fondötenlerle bunları ortadan kaldırmak mümkün. Cilt renginizden bir ya da iki ton açık renkli bir fondöten bu morlukların ve lekelerin yok edilmesinde birebirdir. Ancak fondöten renginin cilt renginize göre bir ya da 2 ton açık olmasına dikkat etmelisiniz. Diğer yandan büyük boyda bir fırça kullanarak pudranızı sürün ve allığınızı da ihmal etmeyin.

Gözleriniz için farlarınızı sürmeyi unutmayın. Ayrıca farlarınızı koyu renkte seçmeniz ideal bir far görüntüsü yakalamanız için yeterli olacaktır. Bunun yanında gözleriniz açık ise her tonda ki farı kullanabilirsiniz. Diğer yandan dudak kalemi kullanıyorsanız rujunuza uyacak bir dudak kalemini kullanın. Bunun yanında dudağınızı çevrelediğiniz dudak kalemini ince bir şekilde uygulamaya özen gösterin. Son olarak dudaklarınıza parlatıcı da sürerek hızlı makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Paylaşın

Views
  15.138

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.608

  Oğluma Güzel Sözler

  2.986

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.125

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.680

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.