7 ay önce
7 ay önce

Cappuccino Kaç Kalori

1 bardak(orta) Cappuccino  kaç kalori: Kalsiyum, fosfor minerali bakımından zengin olan Cappuccino yağlı ve yağsız sütle yapılabilir. Besin değerlerinin oranı bir hayli düşük olan Cappuccinonun bir bardağı 150 gramdır. Bu da 48 kalori yapar. Sütlü kahve çeşitleri arasında en düşük kalori değerine sahip Cappuccino’nun bir bardağı(büyük) 200 gram olup bu da 60 kalori(kcal) eder.

Cappuccinonun besin değerleri;
150 gramında ne kadar karbonhidrat vardır: 8.4(g)
150 gramında ne kadar protein vardır: 0.3(g)
150 gramında ne kadar yağ vardır: 1.7(g)

Cappuccino Kilo yapar mı: Kalsiyum, mineraller bakımından oldukça zengin olan Cappuccino kilo yapar mı? Kilo kontrolü için yağsız süt ile içilmesi daha doğru olur. Fazla kilolarından kurtulmak ve fit bir vücuda sahip olmak için diyet yapanların başlıca tüketiminden uzak durmaları gereken besinler, yağlı, şekerli, karbonhidrat oranı yüksek yiyecek ve içeceklerdir. Her türlü hastalığa sebebiyet veren etkenler arasında şeker ve yağ yer alır. Diyabet hastalığına, kalp hastalıklarına hatta kanser hastalıklarına bile yol açabilen bu maddelerin tüketimi konusunda bilinçli olmak gerekir. Elden geldiği kadar sebze ve meyve yeme düzeyini artırmakta fayda vardır. Bu durum özellikle de diyet yapanlar için geçerlidir.

Bir büyük boy bardak Cappuccino besin ögeleri ve değerleri;

 • Karbonhidrat 11.2(g)
 • Protein 0.4(g)
 • Yağ 2.2(g)
 • Lif 0(g)
Paylaşın

Views
  15.214

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.637

  Oğluma Güzel Sözler

  3.024

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.137

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.685

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.