7 ay önce
7 ay önce

Caps yapıcı uygulaması nedir nasıl kullanılır ?

Ülkemizde çok sosyal medya takipçilerinin zevkle okuduğu ve takip ettiği capsleri yapma uygumasına söz atacağız. Hepimiz biliyorsuz ki herhangi bir olayın ve ya etkinliğin ardında sosyal medya capslerle yıkılıyor. Özellike  maçlarından bizzat benim ilk yaptığım internette capsleri okumak Şimdi bu capsleri kolayca yapabileceğimiz bir mobil uygulamayı inceleyeceğiz.

Caps Yapıcı Uygulamasının İçeriği ?

Türk geliştiriciler tarafından hazırlanan uygulama basit arayüze sahip. Türkçe kolay kullanımı ile de rahatça capslerini hazırlayabileceksiniz. Bağımsız bir geliştirici tarafından hazırlanan mobil uygulamanın en sıkıcı yeri reklamlar galiba. Reklamlardan kurtulmak istiyorsanız uygulama girişi ekranında bulunan “Ekstralar” kısmındaki reklamları kaldır seçeneği ile gösterilmesini engelleyebilirsiniz.

Mobil uygulama içinde en fazla 8 adet resim kullanabiliyorsunuz. Hazırladığımız capslerin üzerindeki yazı ve şeritleri istediğimiz zaman ayarlamalarımıza imkan sağlıyor. Uygulamada sadece mobil cihazınızdaki resimleri değil aynı zamanda kameranızla çekim yaparak fotoğraflar üzerinden değişiklikler yapabilirsiniz. Hatta kendi fotoğrafınız üzerinde komik ve kısa sözler yazarak arkadaşlarınız arasından caps paylaşımı yapabilirsiniz.

 

Caps Yapıcı kısaca özelliklerinden maddeler halinden bahsedelim.

-Galeriden ya da Kameradan resim alabiliyorsunuz.

-Yazı ve şerit rengini değiştirebiliyorsunuz

-Yazı ve şerit boyutunu değiştirebiliyorsunuz

-Şeridi yukarı alabiliyorsunuz

-Resim döndürebiliyorsunuz

-Yazı tarzını kalın ve eğik şeklinde değiştirebiliyorsunuz

 

Caps Yapıcı uygulaması nasıl kullanılır ?

 1. Caps Yapıcı Uygulamasını çalıştırın.
 2. Yapacağınız caps türüne göre arayüz de bulunan Çok Resimli Caps, Tek Resimli Caps ve Acil Caps seçeneklerinden birine dokunun. Eğer genellikle tek resim capsler yapıyorsanız daha kolay olması açısından “Acil Caps” seçeneğini kullanın.
 3. Sonrasında karşımıza gelen ekrandaki Resim Seç butonuna dokunarak caps olarak kullanmak istediğiniz fotoğrafı seçiniz.
 4. Caps için belirlediğiniz yazıyı yazınız.
 5. Kaydet seçeneğine bakarak fotoğraf galerinizde capslerinizi görebilirsiniz.

 

 

Android, ios ve Windows Phone işletim marketlerinden ücretsiz olarak kolay indirebileceğiniz. Sosyal medyada ve internet dünyasında eğlenceli paylaşımlardan olan fotoğraflara farklı bakış açıları ile kısa ve komik metinler ekleyerek oluşturulan Caps’leri artık herkesin kolaylıkla oluşturabilmesini sağlayan bu mobil uygulamayı tüm işletim sistemlerine hızlı ve rahatça kullanabileceksiniz.

 

Paylaşın

Views
  16.061

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.972

  Oğluma Güzel Sözler

  3.249

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.293

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.745

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.