7 ay önce
7 ay önce

Çatı Katı Dekorasyonu

Çatı katı, özellikle terasla bir araya geldiğinde, yaz akşamları için ideal bir ortam olabilir. Ayaklarınızı uzatıp yazın keyfini çıkarabileceğiniz teras ve çatı katı dekorasyonu da, en az evin diğer mekanları kadar önemlidir. Çatı katında, fazla aksesuar kullanmadan, basit mobilyalarla da sade ve ferah bir şıklık yaratabilirsiniz.

Yazın vazgeçilmezi hasır mobilya ürünlerinden yararlanabileceğiniz çatı katında, cam objelerden yararlanabilirsiniz. Pembe, sarı ve beyaz renklerin hakim olduğu yaz günlerinde, bu sezon dekorasyonda oldukça moda olan turkuazı da çatı katı dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

Resimdeki gibi bir divan, siz de rahatlıkla çatı katı dekorasyonunuzda tercih edebilirsiniz. Renkli minder ve yastıklarla süsleyeceğiniz divan, ayaklarınızı uzatıp dinlenmek için ideal. Ayrıca kitaplarınızı da çatı katınıza getirebilirsiniz. Böylece, terasta güneşlenirken ya da çatı katındaki divanınızda uzanırken, kitap okumanın zevkini yaşayacaksınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  16.105

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.988

  Oğluma Güzel Sözler

  3.260

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.296

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.748

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.