1 ay önce
1 ay önce

Cep Telefonunuzla Bilgisayarınızı Yönetin

Size çok güzel bir uygulama göstereceğim. Adı Team Viewer. Bu uygulama Google play’de ücretsiz.

Uygulamanın bilgisayar sürümü de bulunuyor. Bilgisayar sürümü ile bir Pc’den Başka bir Pc ye bağlanabiliyoruz.
Şimdi bu uygulama Android’e çıktı. Bu uygulama sayesinde iş yerinden, Misafirlikte, gezilerde ve wi-fi Olan her yerde kullabilirsiniz.
Uygulamayı ilk yüklediğimiz zaman nasıl kullanıldığı gösteriliyor. Bu uygulamayı Bilgisayarınıza indirmediyseniz olmaz. Bilgisayara indirdikten sonra İp ve Şifre verecek Bu İp ve Şifre’yi telefonuna yazıp Bilgisayarınıza bağlanın.

Bir çok kişi tarafından Team Viewer bu hizmeti ücretsiz veriyor. Aynı uygulama AppStore’de de bedava.
Eğer kaliteli bir telefonunuz ve Sağlam bir internetiniz var ise Türkiye’den Amerika’daki bilgisayara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

TIKLA İNDİR

Paylaşın

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.