Arık günümüzde bayanlar kadar erkeklerde cool görünmek ve daha ciddi iş adamı olarak bilinmek için kendi tarzında kıyafetler tercih ediyor ve genelde ciddi iş yapan beylerde kendi tarz kıyafetlerine uygun saç kesimini tercih ediyorlar. Eskiden görünen tek tip sac kesimin artık yerini daha modern ve değişken modellere terk etmiş durumda. Sizlerde eğer bu tip bir sorunla karşı, karşıya kalıyor ve kendiniz daha ciddi gözüken erkek saç modelleri arıyorsanız sayfamızda yer alan resimlerin tek, tek inceleyebilir ve kendi beğendiğiniz tarzı yaratabilirsiniz. Bu tarzı yaratırken aynı zamanda toplantılarda sizleri daha fazla ciddiye alsınlar ve ağır başlı halinizle sizleri dinlesinler istiyorsanız sadece saçınıza değil ayna zamanda tercih edeceğiniz kıyafetlerinde çok ağır renklerden tercih etmek zorunda olduğunuz unutmayın.

 

 

Saç Modelleri Nelerdir?

Diğer yazılarımızda da belirttiğimiz gibi sizlerde bu yılın moda saç kesimlerin uygulamak ve kendi tarzınız olana bulmak istiyorsanız öncelikle kendi yüz yapısını ve kafa anatominizi tanımak zorundasınız. Daha sonra sizlerin yüz kısmına gidecek olar seç kesimi için sizlerin berberleri sizlere yardımcı olacaktır. Her model için sakın saçlarınız sizlerde makasa teslim ederek daha çirkin ve yüz hatların ortaya koyacak oluşumlardan kaçınabilirsiniz. Ağır modeller arasında bu yıl dağınık sac modası her zaman ilk planda yerini alırken, yuvarlak yüzlü olanlar için üst daha kısaltılmış ve yan kısımların daha fazla kesilmiş sac kesimlerin görebileceksiniz. Kirli sakal bu yıl yine ciddi gözüken erkek saç modelleri arasında kendi özel yerini almış görünmeye devam ediyor. Ciddi gözüken erkek saç modelleri ile sizleri ağırbaşlı ruh hali ortaya çıkacaktır.

 

 

 

En çok Tercih Edilen Modeller

Bu yıl moda rüzgarları esecek ve siz beylerde en şık modellerin farkını kendi üstünüzde yaşayanlar olacaksınız. Bir iş toplantısında sizlerde ne denli kararlı ve stil sahibi olduğunuzu göstermek istiyorsanız kendi arsınız için sisteme dahil ettiğiniz resim galerisini inceleyerek kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Yüz hatlarınızın ortaya çıkması acısından her zaman çok önemli olacaktır. Geniş alnınızı kapatabilmek için yapacağınız kakül sizlere farklı bir hava katacak aynı zamanda uzun yüzünüzü saklayacaktır. Elmacık kemikleri çıkık olan elmas yüzlü beylerse saçların üstünü uzun uzatarak yandan ayırdıkları zaman ortaya çıkan elmacık kemiklerini kaybedebilir ve kişilerin bakış noktasını yüzünüzde başka bölgede toplayabilirsiniz. Ciddi gözüken erkek saç modelleri arasında tarz bir modelle sizlerde her zaman göze batan kişiler arasında yeriniz alabilir ve kim bilir kendi tarzınızda binlerce kişiye ilham verebilirsiniz. Sizleri resim galerimizde bekliyoruz.