7 ay önce
7 ay önce

Çilekli Milkshake Kaç Kalori

1 bardak çilekli milkshake kaç kalori: Süt ile çileğin karışımıyla ortaya mükemmel bir lezzet çıkmaktadır. Yediden yetmişe herkes tarafından sevilerek tüketilen çilekli milkshakenin bir bardağı(200 gram) 379 kalori(kcal)dır. Bir büyük boy bardak çilekli milkshake 509 kalori değeri içerir. Vitamin ve mineral bakımından iyi bir kaynak olan bu içecek vücuda enerji depo eder. Fazla kilolarından kurtulmak ve formunu korumak için diyet yapanların tüketmelerinde pek bir sakınca olmayabilir. Tabi her şeyin fazlası zarar olduğundan az oranda içmek gerekir. Bu durum kilolarından kurtulmak için geçerlidir. Bir küçük boy bardak çilekli milkshake 272 kalori içerir. Besin ögelerinin yüksek olmasından dolayı tüketilmesi pek tavsiye edilmez(diyet yapanlara).

Çilekli Milkshakenin Besin Değerleri;
200 gramında ne kadar karbonhidrat vardır: 38.9(g)
200 gramında ne kadar protein vardır: 7.2(g)
200 gramında ne kadar vardır: 9.9(g)

Çilekli Milkshake Kaç Kaloridir Besin Ögelerinin Değerleri Nelerdir

Çilekli Milkshake Kilo Aldırır mı: İçerdiği yüksek miktarda yağ nedeniyle çilekli milkshake kilo aldırıp aldırmadığı merak konusu. Yağlı içecek ve yiyeceklerin hemen hemen hepsi kilo alımına neden olabilir. Kilo kontrolü yapanların başlıca uzak durmaları gereken besinler arasında yağlı içecekler ve yemekler vardır. Diyet yapanların yaptığı hatalardan bir tanesi de diyet programına uymadan yemek yemeleridir. Bu hatalardan dolayı diyeti bozan kişiler, daha fazla kilo almalarına neden olur.

Paylaşın

Views
  16.069

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.974

  Oğluma Güzel Sözler

  3.249

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.294

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.745

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.