3 ay önce
3 ay önce

Çökelek Kaç Kalori

1 çorba kaşığı çökelek kaç kalori: Bir çorba kaşığı hemen hemen 15 gram yapar. Bu da 32 kaloriye eşit olur.

Çökelek besin değerleri

100 gramı ne kadar Karbonhidrat içerir: 0.5(g)
100 gramı ne kadar Protein içerir: 5.3(g)
100 gramı ne kadar Yağ içerir: 0.8(g)

Çökelek Kilo yapar mı:  İyi bir kalsiyum, bol miktarda vitamin bulunmaktadır. Yağ oranın düşük olmasından dolayı diyet listelerinde yerini almaktadır. Kilo almasına pek bir etkisinin bulunmaması ile beraber seviyesiz şekilde kullanımında ise kilo alımında etkisi olur ve vücut yağ endeksini arttırır.

Çökelek Faydaları ve Zararları neler: Faydaları oldukça fazladır. Çocuklarının gelişiminde oldukça etkilidir. Nedeni ise bol miktarda vitamin içermektedir.Bazı hastalıklara da faydasının bulunduğu bilinmektedir.

Paylaşın

Views
  5.058

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  2.950

  Oğluma Güzel Sözler

  952

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  532

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  396

  Oval Yüz Şekline Göre Erkek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.