Dağınık erkek saç modelleri her zaman en çok kullanılan modeller arasında yer alacak ve sizlerde bu modellerden büyük keyif alarak uygulayacaksınız. İsterseniz yaz aylarında, isterseniz kışın bu modelleri rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Kıyafetleriniz düzenlerken aynı zamanda sizlerde kendi saç kesimini göz önüne alarak farklı kombinler yapabilirsiniz. Dağınık saçlar sizleri büyük bir eziyetten kurtaracak olan kesimler olup er zaman en rahat kullanılan modeller arasında yer alacaktır. Bu arada yüz şeklinizi ve kafa anatominizin her zaman göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin. Dağınık saçların modası hiçbir zaman bitmeyecek ve sizlerde dileğiniz zaman bu tarzı rahatlıkla kullanabilen keyfini yaşayacaksınız. Saçınızın üst kısmı uzun ve yan kısımları ise daha kısa olacaktır.

 

 

 

Bu Yılın Modası Nelerdir

Birçok sac stilistleri kendi aralarında yaratacakları moda akımında öncelikle dağınık saç modellerine her azman özel yer vermekte ve sizlerin yüz şekline uyacak olan modeller ile sizlere eşlik etmektedirler. Yüzünüz yuvarlaksa sizlerde saçınızın üstünü çok fazla tutmayın ve yan tarafların kısa keserek üst kısmını biraz daha uzun tutabilirsiniz bunu yanı sıra sakalda bu sac kesimine hiç hoş duramayacağı için sizlere tavsiyemiz dağınık sac kullanacak yuvarlak yüzlerin sakaldan uzak durmanız olacaktır. Üçgen yüzlü beyler sizlerde dağınık saç her zaman çok cool duracak ve aynı zamanda çene boyunuz biraz uzun olduğu için çene kısmını kapatmak için çok uzun olmayan sakal ve üst kısmı uzun yanları çok inceltilmiş saçlar tam sizlere uygun olacaktır. Dağınık erkek saç modelleri en şık modeller olacaktır.

 

 

Dağınık Saçların Tarzı Nelerdir?

Sizlere özel hazırladığımız Dağınık erkek saç modelleri arasında göreceğiniz saç modelleri genelde dikkat edersiniz hepsi sacların geriye tarıyor ve özellikle saclara yapılan bakımların içinde en önemli kaküller ve perçemler sizlerin her zaman en çok tercih edeceği tarzlar olacaktır. Burada en önemli özelikli ise her zaman asimetrik sac kesimlerini sizlerin yüz şekline uygun olup olmayacağın karar verilmesi olacaktır. Dağınık sac modelleri sizleri kullanım açısından rahat etmenize olanak sunacak modeller arasında yer alacaktır. Ünlü sac uzmanların deneyimleri sonucunda sizlere özel tasarlanan bu stil saçlarınızı kesen berberler kesinlikle üst kısımların katmanlı keserken yan kısımları makine ile inceltecektir. Yüz tipinize göre sizlerde kendi tercihleriniz yapacak ve isterseniz bu dağınık saç modellerini kirli sakal bırakarak kullanabileceksiniz. Bizlerde sizlerin daha iyi sac modellerini görmeniz için özel oluşturduğumuz dağınık saç modellerini için sizleri galerimizde gezinti yapmaya davet ediyoruz.