7 ay önce
7 ay önce

Doğal Saç Bakımı

Kadınlar saçlarınıza uygulayacağınız doğal saç bakımı ile sağlıklı saçlara kavuşmak çok da zor değil.

Saçlarınız için en doğal yöntemin ısırgan otunun olduğunu biliyor muydunuz? Saçlardaki kepeğin ortadan kaldırılmasın büyük etkenlerden biri olan ısırgan otu, içeriğinde bulunan destekleyici kürler ile kısa zamanda saçlarınızdaki kepeğe bir son verir. 1.5 ay gibi bir kullanım süresi ve 75 gram ölçütü bulunan ısırgan otu yöntemi, doğru ısırgan türü seçildiğinde oldukça etkili olur.

Diğer bir doğal yöntem ise lavantadır. Doğru türün seçiliminde saçlarda büyük etki yaratan lavanta, bir tutam olmak üzere alınır ve 750 ml suda kaynatılır. 5 dakika gibi bir kaynamadan sonra alınarak suyu süzülür ve temiz saçlara uygulanır. Saçların temiz olduğuna bu hususta dikkat edilmelidir. Yıkanan saçlar ile yarım saat bekledikten sonra durulama yapınız. Bu yöntemi hafta içerisinde 1-2 defa uygulayınız. Sonuçları sizde yakından göreceksiniz.

Paylaşın

Views
  15.214

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.637

  Oğluma Güzel Sözler

  3.024

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.137

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.685

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.