6 ay önce
6 ay önce

Dünyanın en küçük HD video kayıt kamerası

Bu cihaz Ultra  küçük ve eşsiz, İnce tasarlanmış. Taşıması kolay olduğundan her yerde yanınızda bulundura bilirsiniz.. İş toplantıları, spor etkinlikleri, açık hava etkinliği, ve bir çok ihtiyaç için HD kaydı yapabilirsiniz. Bu küçük cihaz yüksek çözünürlükte DVR cam video 6 saate kadar kayıt sağlar.
Bu mini kameranın USB bağlantı noktası ve LED göstergesi bulunmakta. Bu cihazı  Windows 98SE / ME / 2000 / Vista / XP.ile uyumlu boyutları ise: 50mm x 50mm x 15mm (LxWxD).

Özellikler:

– Model adı: HS-WDVR01 İzle DVR
– Bellek: 2 GB microSD dahil
– – Format: AVI (640 * 480), 15ÀÇÑ
–  MIC: dahili
–  Güç kaynağı: doğrudan USB bağlantı noktası veya şarj cihazı ile şarj ile entegre pil.
–  Ekran modu: Analog 12 saat (saat, dakika, saniye)

Paylaşın

Views
  11.939

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.443

  Oğluma Güzel Sözler

  2.172

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.522

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.480

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.