5 ay önce
5 ay önce

El Bakımı İçin Doğal Peeling

Organik El Peelingi

El bakımının önemi doğrultusunda, Organik el peelingi oldukça yararlı olmaktadır. İlerleyen yaşla beraber oldukça belirgin bir hale gelen eller, vakit içinde yıpranmaktadır. Bundan dolayı el bakımı ne kadar sıhhatli ve iyi olursa, ilerleyen yaşlara karşın oldukça hoş bir görünümde olacaktır. El bakımının en temel gereksinimlerinden önde gelen, Naturel el peelingiyle sıhhatli ve bakımlı ellere kavuşabilirsiniz. Bu aşamada sizlere iki değişik el peelingi tarifi vermek istiyoruz.

 

 

Naturel El Peelingi Losyonu

 • 1 çorba kaşığı şeker ve yarım çay bardağı kadar zeytinyağı malzemesiyle beraber kolayca hazırlanabilecek bir uygulamadır. Ilk olarak bu iki malzemeyi birbirine iyice karıştırın ve avucunuza dökerek, ellerinizi ovalayın. 10 dakika kadar sonrasında ellerinizi temiz bir halde yıkamalısınız. Ellerinizin yumuşamasında etkili olan zeytinyağı ve ellerinizde tıkanan hücreleri açma mevzusunda oldukça etkili olan şeker, sizlere sıhhatli eller kazandıracaktır.

 

Alternatif Organik El Peelingi Losyonu

 • 1 çay kaşığı kadar sirke, 1 çay kaşığı tuz ve yarım limonla beraber mükemmel bir Organik el peelingi uygulaması olmaktadır. Bir kabın içine limonu sıkmalısınız. Hemen sonra sirke ve tuzu ilave etmeli ve derhal arkasından karıştırmalısınız. Ellerinize dökerek ovmalı ve bu işlem sonrası temiz bir halde yıkamalısınız. Uygulama sonrası yumuşatıcı krem kullanabilir ve sıhhatli ellere kavuşabilirsiniz.

 

El Peelingi Nedir?

 • El peelingi öncesinde kesinlikle elinizde bulunan ojeleri çıkarmalısınız. Ve Organik el peelingi uygulaması öncesinde ellerinizin temiz olmasına dikkat etmelisiniz.
 • El bakımında titiz olmanız ve süreklilik oldukça önemlidir. Yapacağınız el peelingi uygulamalarında, sizlere belirttiğimiz tariflerden derhal ilkin, elinizdeki ölü derilerden kurtulmanız sıhhatli bir netice doğuracaktır.
 • Bakımsız ve dikkatsizliğin sonucunda ortaya çıkacak her sıhhat problemi, sizleri oldukça üzecektir. Vücudunuzu en diri şekilde tutmalı ve ihtiyaç duyulan özeni göstermelisiniz. Bu sebeple ellerinizin bakımı ve önemi oldukça malum bir gerçektir. Botox ve ameliyatla düzelebilen birçok bölgenin haricinde, elleriniz kendisini belli edecektir. El üstündeki kırışıklıklara yapılabilecek bir şeyin olmadığını bilmeniz gerekiyor. Bu yüzden, Naturel el peelinginin ne kadar mühim ve lüzumlu bulunduğunu anlayabilirsiniz.
 • El peelingi uygulamasını meydana getirecek insanların oldukca genç olmaması gerekmektedir. Bu uygulamaları minimum 25 yaş ve üstü olanların uygulaması daha doğru olacaktır. 25 yaş altındaki bireylerin, ellerindeki kırışıklık ve çatlaklar kolaylıkla geçebileceğinden dolayı peelinge gerek kalmamaktadır.

İnsan vücudunda kırışıklığın, çatlakların en belirgin olduğu bölge eller olmaktadır. Bu sebeple bakımının öncelikler içinde yer alması ve titizlikle yapılması gerekmektedir. Sizler için hazırlamış olduğumuz organik el peelingi losyonları, sağlığınızı hiçbir şekilde tehlikeye sokacak yan tesiri bulunmamaktadır. Sizler için en büyük çekince, bakımsızlık ve akabinde belirecek sıhhat sorunlarıdır. Tüm bu nedenler sonucunda, naturel el peelinginin ne denli mühim bulunduğunu ve gereklilik arz ettiğini anladığınızı sanıyoruz.

Paylaşın

Views
  11.986

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.476

  Oğluma Güzel Sözler

  2.186

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.532

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.485

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.