6 ay önce
6 ay önce

Elma Suyu Kaç Kalori

1 bardak elma suyu kaç kalori: Bardağı 200 gramdır. Bu da 98 kalori(kcal) eder.

Elma Suyu besin değerleri

100 gramı ne kadar Karbonhidrat içerir: 10.61(g)
100 gramı ne kadar Protein içerir: 0.32(g)
100 gramı ne kadar Yağ içerir: 0.33(g)

Elma Suyu  Kilo yapar mı: Kilo veriminde oldukça etkilidir.  Her yaşta insanların tüketmesi gereken bir meyve sularındandır. Her ne kadar kilo aldırsa da tüketilmesi gereken bir ihtiyaçtır. Disiplinli tüketim şarttır.

Elma Suyu  Faydaları ve Zararları neler: Kemikleri korumaya yardımcı olur. Özellikle küçük yaşta ki çocukların düzenli şekilde kullanması gerekir. Astım tedavisinde kullanılmakta. Alzheimer  hastalığına oldukça faydalıdır. Akciğer kanserine yakalanma riskini azaltmaya yardımcıdır. Meme kanserine yakalanmayı önler. Kilo veriminde iyi bir besin kaynağıdır.
Bu kadar faydası olan bir besinin elbette zararları vardır. Bunlar; tohumları fazla kullanılırsa zehir etkisi yaratabilir. İlaçlanan elmalar zararlıdır ve tüketilmemesi gerekir. Buzdolabında saklanmalıdır.

Paylaşın

Views
  15.134

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.607

  Oğluma Güzel Sözler

  2.986

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.125

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.679

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.