5 ay önce
5 ay önce

En beğenilen saç örgü modelleri

Halat örgü saç taze ve güzellik dönemi gelişmektedir. Herkes normal örgü, bilir ama bir halat stilleri hakkında bilmeyebilirler. biz bu sorulara cevap verecegiz endişelenmeyin.

Ayrıca, yanlış örgü olarak bilinen halat örgü, birlikte, saç iki kolunun büküm yapılır. Onlar nedeniyle sadelik son derece popülerdir. 

Bu büyük bir zaman tasarrufu sağlayan saç modeli  örgü farklıdır.

Halat Örgü: DIY

sonsuz halat örgüleri stilleri bulunsa da, herkes için çalışan bir temel tekniği vardır. Bunları nasıl yapılacağını bilmek istiyorsanız, verilen adımları izleyin:

 1. saçını tara ve ücretsiz arapsaçı olun. at kuyruğu içine bağla.
 2. iki bölüm halinde midilli ayırın ve bölümleri bükmek.
 3. saat yönünde sağ bölümüne çevirin. diğer kısmı için tersi.
 4. Sen birinin üzerine başka birkaç kez bükülmüş bölümleri geçmeye ve sonra bir elastik bant ile tespit edebilir.

Bu görünüm bir düzgün ve şık sürümü için gidebilir veya dağınık birini deneyebilirsiniz. düşük veya yüksek at kuyruğu, türü, tamamen bir seçimdir. Her zaman söylediğim gibi, bir saç modeli sonsuz varyasyonları vardır.

-Colored Örgüler

 

Halatın örgü renkli versiyonunu seviyorum. Sen bu şekilde gibi eğer örgü gerçek halatlar gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. halat renkler için, kırmızı sarışın veya mavi alabilirsiniz. Saçların istediğiniz herhangi bir renk olabilir. Bu örgü saç modeli ince ve eğlenceli. Birçok renkler boyunca oynamaktadır. Bu saçınızı korumak için harika bir yoldur. Hatta Saçınıza zarar vermez saçını boyama. Bu yeni görünümü ile eğlenin. Eğer bir saçlarım siyah eğer büyük bir bakıştır.

Siyah Saç Modelleri İçin -Rope Örgü

 

Halat örgü ayrıntılı çörekler içine yapılabilir. yüksek bir şey haline bükülmüş onlar güzel görünüyorsun. örgü ince ve iyi örgülü vardır. Bu herkes tarafından giyilebilir bir zahmetsiz tarzıdır. Siyah saç modelleri bu görünüm elde etmek için intricated updos nasıl aramak zorunda olmayacaktır. Bu saç modeli için, büküm aldıktan sonra, yüksek bir topuz halinde saçınızı yukarı çekin. Bunu düzgün ve bükülmüş yapabilirsiniz. Bu güzel ve şık görünecektir. dumanlı gözler ve çıplak ruj ile göz bitirin.

-Side Fransız Halat Örgü

 

o güzel saç uzunluğu bak. Bu muhteşem. ; Eğer uzun süre durulmuştur güzel tarafı Fransız halat örgü saç modeli vardır. saç modeli basit ve zarif görünüyor. elbisesinin rengi saç modeli mükemmel olduğu için yumuşak ve romantik tema yaratır. Ben ona cilt tonunu övmek renklerle elbise seçer seviyorum. Bu görünüm için, size göz farı için pembe ve açık portakal gibi renkler için gidebilirsiniz. parlak dudaklar için gidin ve tarih için bu görünüm giyerler.

-Siyah saç

 

Onun seçti büyük örgülerimi seviyorum. Bu çok zaman kazandırır ve işler kolaylaştırır. Bu saç modeli size çok zaman kazandıracak. Hızlı bir şekilde bu örgülerimi elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey farklı bölüme saçınızı ayrılmıştır. saçın her bölümü için, ikiye doğrayın ve sonra büküm başlar. İşte bu kadar! Bitirdiniz. Resimde gösterildiği olandan örgü kalın sürümü için gidebilir. gerçek bir ip gibi yaparak için, saçlarda güzel renk verebilir. Sen altın sarışın veya kahverengi renk için gidebilirsiniz. Döngü küpe göz bitirin.

-Side Fransız updos

 

Bu saç modeli aşkı harmanlar. Bu Valentines gün için saç modeli olduğunu. Eğer galeride bu resmi kaydedebilirsiniz. Şubat ayında bu tarz giyin. olanlar için, uzun bekleyemem; Eğer özel yıldönümleri ya da tarih gecenin herhangi birinde bu giyebilir. Saçında ortasında kalp şeklinde kesit oluşturmak gerekecektir. iki yana için, Fransız halat örgü içine bükerek başlayabilirsiniz. hepsi güzel kalbine görünür şekilde bunu Arch. uçları düşük topuz haline yapılabilir. Bu saç modeli mükemmel.

-Hollanda’da Halat Örgüler

 

Hollandalı örgü güzel. Bunlar şık ve farklı görünür. Sen özel tasarım elbiseler bunları giymek veya üzerlerinde üniversiteye gidebilir. Onlar herhangi bir durum için çalışacaktır. Geç gece partiler için çalışır ve bunu doğru giymek eğer, siz de kulüplere onları giyebilir. Onlar yüzünüze saç uzak tutmak ve bütün gece dans edebilirsiniz. Onlara biraz büküm eklemek neden Yani, diyorum, her zamankinden daha Hollandalı örgü daha eğlenceli hale getirmek için? halatlar için gidin ve büyük bir örgü içinde örgü onları. Bu güzel görünecektir.

-Doğaya yakın

 

Bu en doğal halat örgüleri saç biridir. Bu tarz nasıl bilmek istiyorsanız, bu makalenin başında söz öğretici okuyabilirsiniz. Bu tarz için, at kuyruğu düşük tutmak. Sen örgü gevşek sürümü için gidebilir. Bu muhteşem görünüyor. aksesuarlar için, çiçek giyebilir. Eğer bir göl gün veya piknik yapmak planlıyorsanız, bu göz giyebilir. rahat giysiler ve bu görünüm için uygun makyaj emin olun.

 

-Thin One

 

Bu saç dokusu güzel ve incedir. Bu saç modeli için zaman ve çaba vermek gerekir. Bunun yerine bu göz çalışmakla, saçını stiliste gidip sana makyaj vermek onlara sorabilirsiniz düşündürmektedir. Bu sorun bir çok kazandıracak ve siz sonucu seveceksiniz. Günlük görünüm için, olduğu gibi saçınızı olalım ve ipleri göstermek veya yüksek at kuyruğu içine çekebilir. Ben senin işin göre sizin saç modeli planlama öneririz. Eğer ne yaparsanız harika görünüyorsun emin olun.

Um kalınlığındaki Ones

 

Saçları halatlarının bir koleksiyon benziyor. Bu güzel görünüyor ve grup seviyorum. Kısa saç modeli TR olanlar için büyük bir saç modeli olduğunu. Bu saç modeli kıvırcık saçlar için harika çalışıyor. Bu saçınızı evcilleştirmek ve saç büyük bir şekil verecektir. Eğer saç geçiş varsa da bu saç modeli için gidebilir. saç modeli eğlenceli hale getirmek için, renkler için gidebilirsiniz. Ayrıca, bir ombre etkisi yaratabilir. kahverengi gibi bir renk için, kafanızda ipler yapabilirsiniz tutmak. Bu saçınızı ombre saç mükemmel bir örnek yapar.

 

 

Criss-crossed

 

Bu saç modeli karmaşık ve farklı. Bu görünümü elde etmek için dünyadaki tüm yardıma ihtiyacı olacak. ya herkesin sıkı çalışma bakıyorum klas bir olay için bu saç modeli planı emin olun. Eğer bu görünüm nasıl aldığını onlara soralım. iki tarafta halat örgüleri onu updo güzel ayrıntıları ekleyin. saç modeli çapraz olarak bağlandığından organları ile basit balık kuyruğu örgü olduğunu. Şimdi, kiraz pasta üzerine eklemek için, saçını yeni boyut vermek yan katlanmış için de geçerli.

 

-Blue Shades

 

Resmi halat örgü saç basit varyasyonun büyük örneğini göstermektedir. Çok basit ve güzel. Bu görünümü hakkında en iyi bölümü saç rengidir. Saçları rengi mavi çizgiler ile beyaz göz kamaştırıcı bir gölge olduğunu. Eğer boynuzlu at renklerin bir hayranı iseniz, bu tonları için gidebilirsiniz. Ayrıca denizkızı renkler için gidip koyu renkler için gidebilirsiniz. saç için, halat örgü için gidin. Sen bu saç modeli nasıl değil mi? Bu makalenin başında bunu belirtmiştik. Bu adımları kaydedin.

Halat Braids için Halkalar

 

Bu saç modeli Sansa Stark hatırlatıyor. Bu saç modeli ile onu hayal et. o giymek yoksa, ben bu bir daha komplike versiyonu olacaktır sanırım. Ama yine dışarı süslü bir akşam için bu saç modeli giyebilir. Bu eşsiz olduğunu ve onun tüm saç üzerinde sarkan ince halatlar seviyorum. Büyük örgünün ayrıntıları güzel. Sen örgüler yapmak için nasıl bir öğretici bulmak gerekecektir. halat örgü için, saçının ince tellerini kullanabilir ve bunları bükebilir. örgülerinden pin Bobby işaretçilerine kullanın. senin saç aksesuarları koyun.

Okul için

 

Halat örgü saç modelleri tarafta çocuklar tarafından giyilebilir. Genellikle okula giderken, onlar terbiyeli giyinmek için bekliyoruz biliyorum. Ama, her zaman doğal saç için güzel bir şey ekleyebilir. Bunu yapmak kolaydır ve hızlı nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. saç için, örgüler yapmak için kullanabilirsiniz tarafında saçınızın birkaç tel çekin. Saçınızın geri kalanı, bir at kuyruğu içine çekebilir. senin halat örgü ile tasarımlar yapın. Herhangi bir araya gelip bunları almak için plan için Anneler Kızına yapabilirsiniz.

-Updos

 

Oyun Thrones saç stilinin konuşan, işte bir tane daha var. Bu güzel. Eğer birkaç gün kapalı olması ve eğlenceli bir şeyler planlıyorsanız, neden benzersiz bir şey beklemek? Thrones temalı photoshoot bir Oyun için gidin. Arkadaşlarınızı arayın ve giyinmek. Güzel Bak ve bazı anılar yapmak. Bu saç modeli için, karmaşık halat örgüleri updos nasıl aramak zorunda kalacaktır. Örgüler onu büyük topuz güzel bir tasarım vermek için kullanılır. Ben onun saç rengini seviyorum. Onun cilt tonu ile iyi gider. güzel saç aksesuarları ile göz bitirin.

 

-Twist Rope Braids

 

Bu örgü kabarık saç modeli güzel tarafı ip olduğunu. Bunu yapmak kolay ve boyun kapalı tüm saçını tutmak için harika bir yoldur. Genellikle yaz aylarında yüzünüze veya boynundaki saçları istemiyoruz. Zaten kavurucu. Tropikal yerlerde yaşayan kızlar söylediklerimi anlayacaktır. Bazılarımız için, yaz ısı en iyi şeydir. Gittiğiniz her yerde, uygun vesilelerle bu saç modeli için gidebilir. saç modeli Hollandalı örgülerimi ters çevrilir. o detaylara sahip gibi saçların görünmesi için, halat örgü ekleyebilirsiniz.

Pembe Ones

 

iki üst düğüm saç modeli uzun süre civarında olmuştur. Ne olursa olsun Saçına ne yaparsak, kendinize bazı örgüler veya renkleri, eğlenceyi ve yapabileceğiniz farklı saç modeli üst düğüm saç modeli olduğunu. İki deniz mili veya biri için gidebilirsiniz. Hem görünüyor favori vardır. örgü, özellikle de, saç modeli ayrıntılı ve çarpıcı kılan ince. o saçları pastel pembe, o renkler feminen göstermek için. Pastel renkler son zamanlarda kalplerimizi iktidar edilmiştir.

-Rope Örgüler Ve Twists

 

Bu saç örgüler kombinasyonu bak. halatlar ile kombine Hollandalı katlanmış çarpıcı updo kolaylaştırır. Farklı ve benzersiz görünüyor. Yine, bu büyük bir siyah saç modeli için yapar. örgü saçını korumanın harika bir yoldur. Sana bir kıvırcık saç modeli varsa bu görünüm için olsun de. tarafında Hollandalı katlanmış nefis. Bu görünüm uyuyabilirsin. Eğer seyahat için Avrupa’ya gitmek planlıyorsanız, bu saç modeli düzgün çalışacaktır.

-Farklı Stil

Bu resim siyah saç için halat örgü mükemmel bir örneğidir. Saçları halatlarının bir grup gibi görünüyor. Koyu renk güzeldir ve onun saç bandı mükemmel. Onun saç modeli kişiselleştirilmiş bir hava verir. İsterseniz bir hairband giyebilir. Bu zorunlu değildir. saçlar gelince, saçını gevşek sağlayabilirsiniz. hayal kırıklığına zaman güzel görünüyor. İstersen yüksek at kuyruğu içine saçını çekebilir. Eğer bir at kuyruğu içine saçını çekme zaman harika görünecek. Ayrıca hem düşük midilli için gidebilirsiniz.

 

 

 

-Large Ones

 

Çünkü renklerin saçının kesit bak. Bu benzersiz bir görünüm yaratır. örgü kalındır. Bunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bölüm birçok sayılarda saçların. Bundan sonra, her bölümde saçını parçası gerekir. Şimdi tek yapmanız gereken tek şey saçlarınızı büküm olduğunu. Sen lastiğiyle saçlarınızı güvenli olabilir. Bu görünüm için, sana kuaföre gitmeli düşündürmektedir. parlak kırmızı renk ile saç rengi. Bu siyah saç mükemmel bir örnektir. Siz de bu saç rengi için gitmek ya da başka bir renk deneyebilirsiniz. Büyük bir topuz halinde saçınızı çekin.

Bir yay -ile

 

Son olarak, bu saç modeli geliyor. Bu saç modeli kurtarıyorum. Bu basit ve zahmetsiz görünüyor. Bu saçınızın doğal dokusu bozulmadan tutar. Sizin saç modeli düz saçlar veya bukleler için çalışacaktır. Bu saç modeli yapmak için, kulaklara yakın saç kesimlerinde halat örgü yapmak. her iki tarafta yap. Sen iki ipi yapabilirsiniz. Bundan sonra, arka tellerini hem çekin ve bir yay ile göz bitirmek. Siz de bir debriyaj kullanabilirsiniz. Her ne kadar, bir yay bu saç modeli için en uygun düşünüyorum.

Paylaşın

Yorumlar (1 Yorum)

 • Sedanur

  Ağustos 14, 2018 - 11:03 am

  Harika saç örgü modelleri var çok beğendim.

Views
  10.987

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  4.973

  Oğluma Güzel Sözler

  1.928

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.402

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  1.253

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.