7 ay önce
7 ay önce

En Güzel Sözler, Anlamlı Sözler

Sevgiyi anlatırken dilimizden dökülen kelimeler her zaman en güzel sözleri seçmek için çabalar. Peki bunun için içinizden gelenleri mi söylemelisiniz, yoksa anlamlı sözler bulup sevgiyi anlatmaya mı çalışmalısınız? Sevgi insanın içinden gelen, yüreğinden kopan bir duygu parçası yada duygu patlamasıdır diyebiliriz. Sevdiğimize sevgimizi anlatmak için insanın güzel sözler ve anlamlı sözlere ihtiyacı vardır. Sizin kelime dağarcığınız buna ne kadar müsait hiç düşündünüz mü? Hemen ben size yardımcı olayım… Düşünmenize hiç gerek yok, çünkü biz sizler için sevgiliye söylenecek en güzel sözlerin yer aldığı anlamlı sözler sitesini bulduk.

Aşkınızın tarifini kelimelerle anlatmak aşk sözleri ile o kadar kolaydır ki… Aşka geldiğiniz dakikalarda sizi tam anlamıyla ifade edecek olan cümleleri aşk sözleri sayfasında bulabilirsiniz.

Dil öyle bir şey ki doğru kelimelerle birleştiğinde birçok ders verir insana. Yeter ki sen o duruma uygun bir şekilde sun. İnsanları yöneten de kelimelerdir. Beyninin içinde kurdukların gerçek oluyor. Hayat o kadar zor bir alem değil aslında eğer bu kelimelerin gücünü inancınla birleştirirsen. Şimdi ve bugün yarın ve gelecekte kelimeleri sakın küçümseme ufak cümleler bile bazen çok şey fark ediyor. Kelimelerin gücü ile genel kültürünüze katkı sağlamak için en güzel sözler sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir çok kişinin aşk üzerine veya sevgi üzerine söylemek istediği güzel ve anlamlı sözler vardır. Fakat ünlü düşünürlerden ve aşkı anlatan kişilerin söylediği sözler insanların hafızasına yer etmiştir. Sizin için onlardan birkaç tane dizeyi sıralamak isterim;

 • Tek isteğim birazcık duygu, biraz sevgi, biraz sen.
 • Sevgimin tek mimarı, yüreğimin biricik sahibisin. Ellerini ellerimden, gözlerini gözlerimden hiç bırakma.
 • Bana yegâne güzel bakan kadının, eşim olduğunu görmeden dünyadan göçmek istemem.
 • Şiir biter, şair gider, çay biter, günler biter, zaman geçer, aşkım sonsuz kalır.

Sevgiyi ve aşkı anlatmak için o kadar çok söz var ki, hepsini sizinle paylaşmak istesem ne kalemde mürekkep kalır, ne dilde derman. En güzel sözler ile mutluluğun çemberinde aşk dolu yaşamanız dileği ile…

Paylaşın

Views
  15.137

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.607

  Oğluma Güzel Sözler

  2.986

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.125

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.680

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.