7 ay önce
7 ay önce

Erkek Saç Kesim Modelleri

Erkekler kadınlara göre daha az şanslıdırlar çünkü onları güzel göstermesi için makyaj yapamaz ve aksesuar kullanamazlar onların yapabileceği belki de tek şey doğru bir saç kesimi olmaktadır. Bu nedenle de özellikle bakımlı olmak isteyen ve yakışıklı bir görüntüsü olmasını isteyen bütün erkekler tarafından saç modeli özenle seçilmelidir. Elbette erkek saç kesim modelleri arasından seçim yapmak öyle kolay bir şey değildir ve bu seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlara dikkat ederek seçtiğiniz yaptığınız saç kesim modeli ile kendinizi sizde beğeneceksiniz.

 

 

En Son Moda Saç Kesim Modelleri

Son yıllarda özellikle gençlerin en çok tercih ettiği saç modelleri arasında dağınık saç modelleri gelmektedir. Bu erkek saç kesim modelleri taranması bile gerekmeyen sadece parmaklarınız ile şekil vermeniz ile kullanıldığı için bakımı için vaktinizi de almayan bir modeldir. Bu model de saçların yan kısımları kısa kesilmekte ve üst kısmı bir miktar uzun bırakılmakta ve bu uzun bölümde biraz jöle yardımı ile hafifçe karıştırılarak dağınık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Yine buna benzer bir model olarak da yanları çok kısa olmasa da yine kısa kestirdiğiniz saçlarınızın üst kısımların önlere doğru kat vererek kestirebilir ve bu katlı kısmı da bir gözünüzü kapatacak şekilde yana doğru tarayabilirsiniz. Yine en çok kullanılan modeller arasında saçların yan kısımları arkaya doğru taranmakta ve jöle ile sabitlenmekte yukarıda kalan bölümün ortası hafifçe kabartılarak yana doğru yatırılmaktadır.

 

 

 

Saç Kesim Modeli Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Saçlarınızı kestirirken her şeyden önce dikkat etmeniz gereken şey vücut yapınız olmalıdır yani uzun ya da kısa boylu olmanız saç şeklini seçmenizi etkileyecektir. İri ya da minyon tipli bir inan olmanız da bu seçimde çok etkilidir çünkü uzun boylu erkekler daha özgürce seçim yapabilirken kısa boylu erkekler onları uzun gösterecek saç modelini seçmelidirler aynı şekilde minyon tipli erkeler de kabarık saç modellerini tercih etmemelidirler. Yüz ve kafa yapınız da bu seçimde etkili olmaktadır çünkü büyük kafalı bir erkek kısa saç model i tercih etmelidir. Erkek saç kesim modelleri. Vücut ve kafa yapınız ne olursa olsun size yakışacak saç modelleri bulunmaktadır ve burada bu modellerle ilgili resimler yayınlanmaktadır en iyi siz kendi yapınızı bildiğiniz için size en çok yakışacak saç modelini buradan seçebilir ve uygulayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  16.070

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.974

  Oğluma Güzel Sözler

  3.249

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.294

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.745

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.