8 ay önce
8 ay önce

Erkek Saç Kesim Numaraları

Erkek Saç Kesim Numaraları

Her erkeğin kafasında saç kesim numaraları soru işareti olarak kalmaktadır. 1 ile 8 arasında tarakların uzunluğuna göre değişmektedir. Fakat bunlar santimetre olarak numaralandırılmamış. Yani 3 numara saç, 3 santimetre uzunluğunda değildir.

 

Saç Kesim Numaraları

Bu kesim tarakları inç uzunluk birimine göre hesaplanmıştır. Görsel örnekleriyle birlikte bu numaraların kaç santimetre uzunluğunda saç kesimine denk geliyor hep birlikte bakalım.

 

1 Numara Saç Yani 0,31 cm
2 Numara saç yani 0,63 cm
3 Numara saç yani 0,93 cm
4 Numara saç yani 1,27 cm

5 Numara saç yani 1,55 cm

 

6 Numara saç yani 1,90 cm

 

7 Numara Saç yani 2,22 cm

                                        8 Numara saç yani 2,54 cm. Bu da tam 1 inç yapıyor.

Paylaşın

Views
  10.984

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  4.972

  Oğluma Güzel Sözler

  1.927

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.402

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  1.253

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.