7 ay önce
7 ay önce

Erkek Saç Modası 2020

Günümüzde modası olmayan hiçbir şey olmadığı gibi saç kesiminin de modası olmaktadır ve bu nedenle de erkekler de özellikle onların tek süsleri olan saçlarını en son moda olan modelde kestirebilmek için 2020 erkek saç modası modellerini yakından takip etmektedirler. Bu moda olan saç modelleri içinde de kendilerine en çok yakışacağına inandıkları model ile saçlarını kestirdikten sonra da hanımların kendilerini daha çok beğenmesini sağlamaktadırlar.  Bu yıl da erkekler için pek çok yeni saç modeli kuaförler tarafından geliştirmişlerdir.

 

 

 

Son Moda Erkek Saç Kesim Modelleri

Bu yıl en çok moda olan saç kesimlerinden birisi dağınık saç modeli olarak dikkat çekmektedir elbette bu modelinde kendi içinde pek çok modeli bulunmakta ve bu modeller arasında saçlarınızın sıklığına ve yüz şeklinize uygun olanı kestirebilirsiniz. 2020 erkek saç modası. Önemli olan bu modelin yüz şeklinize uygun olmasıdır. Eğer uygun ise kafa yapınıza bağlı olarak yanlarını çok kısa kestirebilir hatta neredeyse de kazıtabilirsiniz bundan sonra da üst kısmını uzun bırakabilir ve bu uzun kısmı ellerinizle şöyle hafifçe karıştırdıktan sonra kusursuz bir saç kesimine sahip olabilirsiniz. Yanlarını kısa kestirmek istemiyor ve daha karizmatik bir saç modeli istiyorsanız da saçlarınızın kulak hizasında olan saçları arkaya doğru düzgünce taradıktan sonra da üst kısmını hafifçe kabarttıktan sonra yana doğru düzgün bir şekilde yatırarak kullanabilirsiniz. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda Japon saç modelleri çok revaç da ve tek gözü kapatacak şekilde yana doğru kesilmiş olan kaküllü modeller de gençler tarafından çok tercih edilmektedir.

 

 

 

Moda Olan Saç Kesimleri

Saçlarınız sizin için önemli ve karizmatik görünmek istiyorsanız boyunuz da orta ya da uzun sa samuray modelin de kullanabilirsiniz. Bu şekilde oldukça havalı ve düzenli görünebilirsiniz. Önemli olan elbette 2020erkek saç modası olmakta ise de her şeyden önemli olansa seçtiğiniz saç modelinin yüzünüze uygun olmasıdır. Yüzünüze uygun olan saç modeli modası olmasa bile size yakışacaktır ama çok moda olsa da yüzünüze gitmeyen bir modeli tercih ederseniz bu sizin hiç de hoş görünmemenize neden olabilecektir. Bu nedenle saç modelleri arasından seçim yaparken dikkat etmeli bunun yanında bu modeli güvendiğiniz kuaförünüze göstermeli ve onunda fikrini almalısınız. Eğer kuaförünüzde bu seçmiş olduğunuz modelin size yakışacağına onay verirse bu modeli gönül rahatlığıyla kestirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  15.477

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.756

  Oğluma Güzel Sözler

  3.089

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.167

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.705

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.