7 ay önce
7 ay önce

Erkekler İçin Kısa Kıvırcık Saç Nasıl Yapılır

Erkekler İçin Kısa Kıvırcık Saç Nasıl Yapılır?

Erkekler İçin Kısa Kıvırcık Saç Nasıl Yapılır’ın ilk adımı harika kesilmiş bir saçtır. Bunun için bukleleri yönetilebilir hale getiren ve harika görünen özel saç modelleri  yapabilen bir salon en iyi seçenek olabilir.

Kıvırcık saçları kısa tutmak, en çok yaklaşık iki inçlik stil verme sürenizi azaltmaktadır. Kıvırcık erkek saçı tarzı yapma konusunda daha fazla ipucu:

 

 

1. Şampuandan Ayrılın

Kıvırcık saç kuru olmaya eğilimlidir, çünkü doğal yağlar saç derisinden köklere doğru zor bir zaman geçirir. Şampuan saçları kurutur ve bu yüzden şampuanlamayı haftada bir kez yapın. Sülfat içermeyen veya kıvrılmaya özgü bir formülü tercih edin.

 

 

2. Güçlendirme + Koşullandırma

En iyi şekilde görünmek için, buklelere nem katılması gerekir. Şampuanınıza uyan birini alın, ancak saç iplerine oturtmaya konsantre olarak bunu her gün kullanın.

 

 

3. Fırçalayın

Duştan sonra havluyla hafifçe vurun. Sert davranmayın. Saç dökülmesi, ona zarar verir ve kaçınmaya özendiren bir şeyi kıvırmaya teşvik eder. Eski bir t-shirt havlu yerine tercih edilebilir. Lifler ve sıkı örgüsünden kaynaklı.

 

 

4. Tarak yok

Fırça veya tipik tarak kullanıyor musunuz? Hiçbir düğüm yoksa, devam edin ve parmaklarınızı kullanın. Biraz sapmaya ihtiyacınız varsa, herhangi bir bim mağazasında bulunan geniş bir diş tarağı kullanın.

 

 

5. Ürün

Son adım ürün eklemektir. Stilistinizden bir öneri isteyin veya en iyi olanı bulmak için deneme yanılma yöntemini kullanın. Ürünü biraz avuç arası ısıtın, ancak çok fazla değil – bukleler tartılır ve yağlı görünecektir. Saçları eşit derecede dağıtmak için sürün. Sonunda havanın kurutmasına izin verin ve bitirdiniz!

 

 

Paylaşın

Views
  16.105

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.988

  Oğluma Güzel Sözler

  3.260

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.296

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.748

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.