6 ay önce
6 ay önce

Erkekler İçin Sevilen Kısa Saç Modelleri

                       Erkekler İçin Sevilen Kısa Saç Modelleri

Erkekler arasında saç modellerinin oldukça dikkat çekici bir unsur olduğunu ve bu yüzdende erkeklerin saç modellerine son derece önem verdiğini buradan açıklamak istiyoruz. Özellikle kısa saç modelleri seven erkeklerin en çok tercih ettiği modellerin neler olduğu konusunda sizlere birkaç öneride bulunmak istiyoruz.

 

 

Son yıllarda sık sık karşımıza çıkan erkek modelleri arasında en çok tercih edilen modelin yanların kısa üstün biraz daha uzun olan modeller olduğunu açıklıyoruz. Özellikle kafa yapısı olarak yuvarlak kafa yapısı bulunan kişilere son derece yakışan bu modeli kısa saç modelleri arasında sizlerde yaptırabilirsiniz.

 

 

 

Günümüzde birçok ünlü ismin tercih ettiği kısa saç modelinin bu kadar başarılı bir görüntü oluşturmasından sonra sizlerde genç kızların dikkatini saçlarınız ile çekme şansını yakalamış olacaksınız.

 

 

Yıllar öncesinde ünlü İngiliz futbolcu Beckham’ın ilk olarak ortaya çıkarttığı model ile sizlerde berberinizden bu konuda yardım alabilirsiniz. Ancak bu konuda dikkat etmeniz gereken en önemli detayın berberinizi iyi belirlemek olacaktır. Bazı berberlerin bu konuda beceriksiz işler ortaya koyması sizlerin zor durumda kalmasına neden olacaktır.

 

 

Kısa saç modelleri arasında aynı zamanda her tarafı eşit şekilde kesilmiş 3 numara olarak tabir edilen saç modelleri de kirli sakal ile birlikte tercih edildiği zaman sizlerin son derece karizmatik görünmesine yardımcı olacaktır. İşte kısa saç modelleri arasında en çok tercih edilen modeller.

 

 

 

Erkekler İçin Sevilen Kısa Saç Modelleri Resimlerimiz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  10.985

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  4.973

  Oğluma Güzel Sözler

  1.927

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.402

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  1.253

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.