7 ay önce
7 ay önce

Erkeklerin Çekici Bulduğu 6 Kusur

Bayanların kendilerine özgü bazı takıntıları vardır. Genelde kendilerine kusur gibi görünen bir çok unsur aslında kusur olmaktan ziyade, bir çok erkeğin de fazlasıyla çekici bulduğu aşikardır. Bayanlar bunları bilerek yaşasalar muhtemelen sorun olarak, kusur olarak gördükleri unsurların devamlılığı için kollarını sıvarlardı.

 

Örneğin, çok hafif bir ayva göbek birçok kadının kabusuyken, bazı erkekler düz karınlı bayanlardan ziyade, hafif ayva göbekli bayanları tercih ediyorlar. Özellikle ülkemizdeki erkekler için, hafif balık etli bayanlar son derece çekici bulunuyor ve zayıf bayanlardan kimi zaman daha fazla dikkat çekiyor. Bir başka unsur da, kemikli burun. Evet belki inanmayacaksınız fakat durum şu şekilde. Erkekler, gittikçe yapaylaşan dünyada kemiksiz ama estetikli buruna sahip bir bayandan ziyade, estetiksiz ama doğal bir bayanı her türlü daha çekici bulmakta. Başka bir unsur, kısa boy. Şimdi tabi ki de erkeklerin uzun bacaklı bayanlara olan ilgisini reddetmeyeceğiz. Fakat bir gerçek var ki bazı erkekler kısa boylu minyon tipli bayanları fazlasıyla sempatik buldukları ve onlara çekici geldikleri de aşikardır boyunuzu asla dert etmeyin. Tıpkı diğer unsurlarda olduğu gibi, çiller de bayanlar için kusur olarak görülmesine rağmen erkekler tarafından son derece çekici ve güzel bulunan bir özelliktir. Belki de en büyük bayan takıntısı da küçük göğüslü olmak. Fakat cinsel hayatınız sırasında her iki tarafında alacağı zevk aradaki aşka bağlıdır bunu unutmayın.

Paylaşın

Views
  15.217

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.637

  Oğluma Güzel Sözler

  3.024

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.137

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.686

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.