7 ay önce
7 ay önce

Erken Boşalan Erkek Neler Yapmalıdır?

İnsanlar çoğu canlının aksine zevk için ilişkiye giren nadir türlerden birisidir. Bu da çoğu zaman ilişkinin temelini oluşturabilecek, birlikteliğin devamı sağlayabilen olmazsa olmaz bir durumdur. Cinsel ilişki çiftler arasındaki mutluluğun bağlı olduğu ilişkinin temel taşlarından birisidir ve burada karşılıklı zevk alabilmek için iki tarafında bencil olmaması ve birbirini tatmin etmesi için üstüne düşeni yapması gereklidir. Ve genelde burada erkeğe daha çok bir sorumluluk düşmektedir. Çünkü erkeklerin aksine kadınlar daha zor tatmin olmakta ve erkeklerin buna uyum sağlaması gerekmektedir.

Erken boşalma ilişkiden önce ve sırasında yapılabilecekler ile çözülebilecek bir sorundur erken boşalma olayına bir alışkanlık olarak bakılırsa durum daha iyi anlaşılır ve bu alışkanlık sık mastürbasyon veya doğal olarak heyecanlı bir yapıya sahip olmaktan dolayı gerçekleşmektedir. Öncelikle bu durumları çözmek için spor yapılabilir ve nefes egzersizleriyle vücudun heyecanlı yapısından kurtarılması mümkün bir olaydır. İlişki sırasında ise yapılabilinecek birkaç durumdan bazılarından biri cinsel organın temasını kesmektir. Çünkü cinsel organ hisliliği yüzünden boşalmayı sağlar ve an geldiğinde temas kesilir ve kendinizi tutabilirseniz bu durum çözülür zaten kullanılan geciktirici spreylerin de çalışma prensibi burdur cinsel organa sıkılan sprey organı hissizleştirir ve boşalmayı önler işte bu gibi kimyasal maddelere gerek kalmadan bir egzersizle bu durumu sizde gerçekleştirebilirsiniz veya teması kesmek yetmiyorsa sol elin baş, işaret ve orta parmağıyla çıkış ağzı kapatılabilir ve 3- 5 saniye tutularak gecikme %30-50 oranında sağlanabilir.

Aslında her şey çok basittir. Önemli olan bilinçli bir biçimde hareket etmek ve var olan sorunu gidermek adına yöntemler aramaktır. Bu şekilde yapılacak bir yöntem ise, sizlere erken boşalma konusunda yardımcı olacak, sorunu gidermede destek sağlayacaktır.

Paylaşın

Views
  15.756

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.864

  Oğluma Güzel Sözler

  3.167

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.241

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.724

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.