7 ay önce
7 ay önce

Espresso Kaç Kalori

1 fincan espresso kaç kalori: Diyet yapanların içmelerinde pek sakıncası olmaz. Bir fincan espresso kahvesi 1 kaloridir. Kahve çeşitleri arasında az bilinen espresso besin değeri en düşük olan bir içecektir. Ancak espressoyu hazırlarken ekstra karamel, şeker, süt kattığınız takdirde kalori(kca) miktarı artabilir.

Espressonun besin değerleri; 
59 gramında ne kadar karbonhidrat vardır: 0(g)
59 gramında ne kadar protein vardır: 0,07(g)
59 gramında ne kadar yağ vardır:  0,054(g)

Espresso Kilo aldırır mı: Sohbetlerde, misafirlikte sürekli olarak ikram edilen içeceklerden biri de kahvedir. Kahve çeşitleri arasında az bilinen bu nedenle de az miktarda tüketilen espressonun kalori miktarı oldukça azdır. Bu nedenle diyet yapanların tüketmesinde bir sakınca yoktur. Tabi içerken artı bir malzeme katıldığında besin değeri artabilir. Tüketimi konusunda yine de dikkat edilmesi gerekir.Fazla kilolarından kurtulmak isteyenlerin genel anlamda şeker, yağ içeren yemek ve içecek tüketmelerinde sakınca olabilir. Espressonun kalori değeri düşüktür. Ek olarak katılan karamel, şeker kalori miktarını arttırır bu da kilo alımına etkisini arttırır.

Paylaşın

Views
  16.111

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.992

  Oğluma Güzel Sözler

  3.260

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.297

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.748

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.