7 ay önce
7 ay önce

Evde Uygulamak İçin Dudak Peelingi

Kış aylarında dudaklarımız oldukça fazla kuruyarak yıpranıyor. Ayrıca böyle bir durumda dudaklarınızı yemek gibi bir huyunuz varsa size önereceğimiz bu peelingi mutlaka denemelisiniz…

İçindekiler

1 kaşık toz şeker
Yarım şeker kaşığı kayısı yağı
Yarım şeker kaşığı zeytinyağı
1 şeker kaşığı bal

 

Hazırlanışı

1 kaşık şekeri karışım yapacağınız kabın içerisine koyunuz. İçirisine yarım şeker kaşığı kayısı yağı, yarım şeker kaşığı zeytinyağını ilave ederek iyice karıştırınız. Ardında balı ekleyerek karıştırmaya devam ediniz.

Peelin formülünün çok ıslak olmamasına özen gösteriniz. Eğer çok ıslak bir karışım elde etti iseniz bir miktar daha toz şeker ilave ediniz.

Uygulanışı

Parmağınızla peelingi alarak çok yoğun olmadan ve bastırmadan 2 dakika kadar dudağınıza uygulamay devam edin. Uygulamanın ardından pamuk ile birlikte dudağınızı hafifçe temizleyiniz.

Su ile durulama yapmayınız, su ile yıkadığınız takdir de kayısı yağı ve zeytinyağı etki gösteremeyecektir. Tüm işlemlerin ardından dudak nemlendiricinizi kullanmayı unutmayınız.

Paylaşın

Views
  15.477

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.755

  Oğluma Güzel Sözler

  3.089

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.167

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.705

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.