7 ay önce
7 ay önce

Evinizin Bahçesine Çocuk Evi Tasarımı

Yaz geliyor. Malum, çocuklar, yaz gelince evde durmak istemezler. Evinizde bahçeniz varsa, çocuklarınız için çocuk evi satın alabilir, hatta zamanınız varsa kendiniz de yapabilirsiniz. Ahşap malzemeden yapılan bu çocuk evlerini, dilerseniz bahçenizin dekorasyonuna ve zevkinize uygun renklerde boyayabilirsiniz.

Çocuğunuzun severek içinde oyun oynayacağı çocuk evleri, çocuklarınızın arkadaşlarıyla zaman geçirmekten keyif alacağı bir mekan olacak. Özellikle bahçenizde çocuk evi için yeterli alan varsa, evi biraz daha geniş de tutabilirsiniz.

Çocuğunuzun boy ve zevklerine uygun olarak döşeyeceğiniz çocuk evi, sizin bile hoşunuza gidecek! Resimdeki bu beyaz ev, etrafındaki renkli çiçeklerle harika bir uyum sergiliyor, siz de bu tarz bir evi ahşap malzeme kullanarak yapabilirsiniz. Evin üzerine boyalarla yapacağınız çizimler, çocuğunuzun çok hoşuna gidecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  16.100

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.986

  Oğluma Güzel Sözler

  3.257

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.296

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.748

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.