7 ay önce
7 ay önce

Facebook Hesabımı Nasıl Silerim ?

Facebook hesabını tamamen kapatmak isteyenler için çözümü anlatacağım fakat uyarmak isterim bu işlem sonrası normal dondurma işlemi gibi olmamakta. Hesabınız tamamen yer yüzünden silinecektir.

Sayfayı kapattığınızda hesabınıza bağlı olan sayfanız veya grubunuz varsa bunlarda kapanacaktır. Eğer tabi ki tek yönetici sizseniz.Başka birine yöneticiliği verdiğinizde hesabınız kurtulur.

Tekrar söylemek istiyorum hesap silindiğinde bir daha o hesaba girmeniz olanaksız.

Şimdi nasıl yapacağımızı anlatalım.

 • İlk yapmanız gereken  hesabınızdaki uygulamaları da silmeniz gerekiyor.  Uygulamalarınıza ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak gidebilirsiniz.

https://www.facebook.com/settings?tab=applications

 

 • Daha sonra linke girince tüm uygulamalarınızın yanındaki çarpı işaretlerine basarak onları silin. Bu uygulamaları silmezseniz eğer hesabınızı kapatamazsınız çünkü 2 hafta sıfır aktivite olmasını istiyor facebook.
 • Bunu yaptıktan sonra https://www.facebook.com/help/delete_account linkine basarak hesabı sil butonuna basın
 • Karşınıza güvenlik sorusu gelecek onuda doğru bir şekilde yazıp onayladığınızda hesabınıza 2 hafta boyunca girmemeniz gerekmekte . Eğer 2 hafta dayanamayıp girerseniz işlem sıfırlanabilir.Eğer sabrederseniz artık bir facebook hesabınız olmicak.
Paylaşın

Views
  16.060

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.971

  Oğluma Güzel Sözler

  3.249

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.293

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.745

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.