7 ay önce
7 ay önce

Facebook İnternet Pakatinizden Çok mu Götürüyor ?

Hepimiz facebook üzerinde çok fazla zaman harcıyoruz. Telefonda en çok açıp gezindiğimiz birindendir facebook mobil uygulaması. Bununla birlikte uygulama içindeki videolar ,resimler paketimizden çok fazla götürüyor. Bunula birlikte facebook yeni bir uygulama sunuyor bizlere. Facebook lite versiyonu.

Şuan sadece android için olsa da çok kullanışlı. Lite deyince akla hemen eksik,az,küçültülmüş olarak gelebilir fakat uygulama normal facebook ugulamasın da nasıl bu uygulamada tam tamına sizlere her şeyi sunmakta. Bildirimleriniz de kısıtlamaya gidilmemiş. Normal facebook uygulamasından daha hızlı yüklediğini söyleye bilirim hemde paketinizi daha verimli kullanarak bunu gerçekleştiriyor. İnternet paketi sorunu yaşayanların bu uygulamayı kullanmalarını tavsiye edebilirim.

 

Uygulama içinden birkaç görüntü,Normal facebook dan pekte bir farklı yok gibi sadece tasarımdan biraz ödün vermiş : )

Google play adresinden indirebilirsiniz.

Paylaşın

Views
  16.071

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.975

  Oğluma Güzel Sözler

  3.250

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.294

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.745

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.