7 ay önce
7 ay önce

Göğüs Büyütücü Egzersizler ve Hareketler

Bazı bayanlar ufak göğüslerinden tatmin değildir ve daha büyük ve dik göğüs hayali kurarlar buna çoğunlukla erkeklerin büyük göğüslü kadınları tercih etmesi bazen de küçük göğüslerini büyütüp öz güvenlerini arttırma isteklerlinden doyalı büyük göğüs sahibi olmasını isterler. İşte estetiğe gerek duymadan doğal göğüs büyütme egzersizleri ile göğüsünüz sıkı ve mükemmel bir şekle bürünebilir. Ancak göğüs büyütme hareketleri tek başına yapılırsa bu çok etkili olmaz o yüzden düzenli bir şekilde göğüs büyütme hareketleriyle birlikte göğüs kaslarının çalıştırılması bel ve bilek kaslarının da çalıştırılması daha etkili olacak ve daha güzel bir vücuda sahip olmanızı sağlayacaktır.

İşte bu yerlerin çalıştırılmasıyla dolgun ve güzel bir sahip olmanız toplam üç egzersiz çeşidinin yapılmasıyla sağlanabilir. Bunlar “kol ve bilek germe hareketleri”, “bench press hareketi” ve “arka kol kası ve prektoral göğüs kası hareketi” ’dir. Birinci hareket çok basit ve çalışırken bile yapılabileneck bir harekettir bu hareketle hem göğüslerinize daha iyi bir masaj hem de kol ve bilek arasındaki koordinasyonu sağlamanız mümkün olacaktır. Bu hareketi küçük ağırlıklar çalışılarak veya uçak tenis topu büyüklüğündeki antreman topları kullanılarak yapılabilir. İkinci hareket biraz daha kompleks bir harekettir burada benchte sırt üstü yatın dizleriniz bükük şekilde uygun bir ağırlıkla başlayarak aynı anda kollar dik olacak şekilde yukarı kaldırıp indirin. Üçüncü harekette ise bir sandalye ucuna oturun ayaklarınızı biraz ileri götürüp sandalye ile kendinizi bir ileri bir geri itin ve göğsünüzün çalıştığı hissedin. Sandalyenin tekerlekli olması gerekmektedir ama unutmayın.

Paylaşın

Views
  16.076

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.976

  Oğluma Güzel Sözler

  3.250

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.294

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.746

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.