6 ay önce
6 ay önce

Hayatınızın Aşkını Bulduğunuza Dair Birkaç İpucu

Kerem ve Aslı, Ferhat ve Şirin, Romeo ve Juliet.. Bir çok aşk hikayesi ve efsanenin var olduğu dünyamızda herkes kendi aşk destanını yazmak için hayaller kuruyor. Peki bulduğunuz adayınızın gerçekten hayatınızın aşkı olup olmadığını nasıl anlayacaksınız? İşte hayatınızın aşkını bulmanıza yardımcı olacak 20 ipucu.

Onu gördüğünde yüzünde bir tebessüm oluşuyor içinde bir sıcaklık hissediyorsan doğru yolda olabilirsin. Seni gerçekten dinleyip anlamaya çalışıyorsa, gittiğinde onu özlüyorsan içinde ona karşı boş olmayan duygular oluşmuş demektir. Bu raddelerde hissettiğiniz duyguları sorgularken, sormanız gereken ilk soru onu sadece sevgili olarak değil kişiliği için de seviyor muyum?. Senin hissettiklerin kadar karşındaki kişinin, senin için hisleri ve düşünceleri de bir o kadar önemlidir. Senin için hep en iyiyi istiyor mu?, o da seni görünce içi kıpır kıpır oluyor mu ?. tüm bu sorular arttırılabilir olmakla beraber, verdiğiniz cevaplar gerçek aşka ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Sizin her ihtiyacınızda yanınızda olmaya çalışıyorsa gerçekten size değer verdiğini gösterir ki bu durum çoğu zaman sevgiden daha önemlidir, karşılıklı değer vermek. Bir ilişkiyi sürekli canlı tutabilecek en güzel şeylerden biri de zamansız yapılan şeylerdir. Ne olduğunun pek önemi yok en basit olarak, hiç beklemediğiniz bir anda duyacağınız bir iltifat, o an için bütün dünyayı sizin için değiştirebilir.

Paylaşın

Views
  11.935

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.438

  Oğluma Güzel Sözler

  2.171

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.519

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.479

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.