7 ay önce
7 ay önce

ilişkinizi acaba ne kadar ciddiye alıyor?

Yeni başlayan birçok ilişkide sizi ne kadar ciddiye alıp almadığını öğrenmenin birçok yolu var. Erkek arkadaşınız sizi önemsediği kadar çevrenizdeki arkadaşlarınızı da önemsiyorsa bu güzel bir işaret olabilir.

Çünkü onların dertlerini önemsemesi, dinlemesi, sorunlarına ortak olması sizi ve onları önemsediğini gösterir. Eğer sizinle uzun bir birliktelik düşünmüyorsa sizi ve çevrenizdekileri önemsemez.

Takmaz ve tanışmak bile istemez hatta. Buluşacaksınız diyelim hep siz erken gidiyorsanız bir sorun var demektir. Sonuçta bazen elimizde olmayan sebeplerden dolayı geç kalabiliyoruz.

Bunun açıklamasını yaparak geç kalma sebeplerini söylüyorsa bu da sizi önemsediğini gösterir.Yeni başlayan ilişkilerde hep karşı taraftan biri konuşur biri dinler.

Bu ilk zamanların vermiş olduğu utangaçlık olsa gerek ama bu ilerleyen evrelerde de devam ederse sorun var demektir.

Önemli olan her ikinizin de düşüncelerinizi rahat bir şekilde ifade etmeniz gerekir. Sizin sözünüzü kesip sadece kendini düşünüyorsa sizi kullanıyor olabilir.

Bir de biz bayanlar her sevgililik aşamasında erkeğin bizi ailesiyle arkadaşlarıyla tanıştırmasını bekleriz. Ama bu süreç uzadıysa ve sizi tanıştırmadı ise sorun var demektir.

Çünkü burada amaç sizi onun ortamında görmesini ister ve sizi kabullenmiş herkese de gururla tanıştırmak istediğini ifade eder.

Bir diğer yandan da size sorular soruyor ve hayatınızla ilgili her şeyi merak ediyorsa sizi ciddiye aldığını gösterir. Hobilerinizi, başınıza gelen en ilginç olayları dinlemek istiyorsa tüm hayatını sizle yaşamak istiyordur. Sizi yaşadığı alana çağırıyor ve birlikte zaman geçirmekten hoşlanıyorsa hatta evinin anahtarını bir yedeğini de size yaptırmışsa bu sizi düşündüğünü gösterir. Bu noktadan sonra zaten sizi kendine çok yakın hisseder size ve kendine güveni sonsuzdur.

Paylaşın

Views
  16.069

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.974

  Oğluma Güzel Sözler

  3.249

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.294

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.745

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.