7 ay önce
7 ay önce

iOs tabanlı en iyi uygulamalar

iOs işletim tabanlı mobil uygulamaları sizler için listeledik.

Photomath:  En beğenilen ve en çok kullanılan uygulaması olan Photomath, kağıt üzerindeki matematiksel formülleri fotoğraflayıp, en zor işlemleri bile kolayca çözmeyi sağlıyor.

MS Office: Ofis dökümanlarını IOS’da açabilmek için birçok uygulama olsa da Microsoft,  IPhone ve IPad için MS Office uygulamasını sunarak kullanıcılarına oldukça kullanışlı bir deneyim kazandırdı.

 

 

Fleksy Keyboard: Gelişmiş tahmin yeteneği ve kullanışlılığı ile klavye özelliği IOS’ da en çok kullanılan klavyelerden birisi oldu. 3.0 güncellemesiyle Türkçe dil desteğine de kavuşan bu uygulama ile aradığınız birçok özelliği cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

 

 

Lifesum: IOS’daki birçok sağlık & spor uygulaması arasında en öne çıkan uygulama olan Lifesum ile formunuzu kolayca yakalayabilir, yediklerinizde ne kadar kalori olduğunu görebilir, günlük egzersizlerinizi kolayca düzenleyebilirsiniz.

 

 

iMovie: IOS için birçok video oynatma ve inceleme uygulaması olmasının yanı sıra aralarında iMovie en çok dikkat çeken uygulama oldu. Bu uygulama ile çektiğiniz videoları kolayca birleştirebilir, kesebilirsiniz. Aynı zamanda tüm videolara kolayca ulaşıp düzene sokup videolarınızdan fragman bile oluşturabilirsiniz.

 

 

Shazam: IOS’ta ve Android’de bu yıla damga vuran uygulamalardan birisi de Shazam oldu. Uygulama sayesinde herhangi bir yerde duyduğunuz ve beğendiğiniz bir şarkıyı telefonunuza yaklaştırarak kolayca hangi şarkı ve kime ait olduğunu bulabilir, çalma listenize ekleyebilir hatta ücretini ödeyerek telefonunuza indirebilirsiniz.

 

Asphalt 8: Gameloft’ un sunduğu ve her geçen gün daha eğlenceli ve çekici bir hale getirdiği oto yarışı oyunu Asphalt 8 ile oldukça hoş vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca en çok indirilen oyunlar arasında yer alan bu uygulama ile arkadaşlarınızla da kolayca yarışabilirsiniz. Üstelik Türkçe dil desteği ile de kullanışlılığı artmaktadır.

 

 

 

Duolingo: İngilizce öğrenmek için istekliyseniz veya birçok şeyi bildiğiniz halde uygulamaya dökerek yansıtamıyorsanız Duolingo tam size göre. Birçok ödül alan bu uygulama hem herhangi bir ücret istemiyor hem de size hem keyifli ve öğretici bir uygulama sunuyor. Wall Street Journal’ dan da destek alan bu uygulama ile pratik yapabilir veya en baştan İngilizce öğrenmek için gayet kullanışlı olmaktadır.

 

 

Paylaşın

Views
  16.105

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.988

  Oğluma Güzel Sözler

  3.258

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.296

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.748

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.