4 ay önce
4 ay önce

Isındıkça Çiçek Açan Duvarlar İster Misiniz?

Evinizin duvarlarını boyamak yerine desenli ve çiçekli duvar kağıtlarıyla güzelleştirin. Duvar kağıtları gün geçtikçe değişiyor ve gelişiyor, değişik tasarımlar dikkatleri çekiyor. Son çıkan duvar kağıtları ise sizi çok şaşırtacak, aşağıdaki resimde gördüğünüz duvar kağıdı ısınmaya başladığında içinde gizli olan çiçekler açılmaya ve renklenmeye başlıyor.

Bu şekilde bir duvar kağıdı insana huzur verir, ısınmaya başladığında çiçekler açan bir duvar kim istemez ki, insan kendini çok iyi hisseder böyle bir evde, hele komşularınız bu şekilde bir ev gördüğünde kesinlikle o duvardaki duvar kağıdını nereden aldın diye size soracaktır. Sizde baharın şu ilk günlerinde bu şekilde bir şey yaparak evinizi renklendirin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  5.561

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  3.139

  Oğluma Güzel Sözler

  1.019

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  670

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  482

  Oval Yüz Şekline Göre Erkek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.