6 ay önce
6 ay önce

Jöle Nasıl Kullanılır

Pek de bunun hakkında konuşmak istemiyoruz. Pek çok nedeni var. Evet gerçekten iyi bir tutucu fakat saçı çok fazla yapışkan ve sert yapmasından dolayı ve söylentilere göre saç döktüğü için kullanmamalısınız.

 

 

Neyse ana konumuza gelelim: Jöle Nasıl Kullanılır?

Yeni yıkanmış ve havluyla kurutulmuş saçlarla başlayın. Bir miktar jeli elinize alın ve iyice saçlara sürtün. Jelin saç boyunca dağıldığından emin olmak için yukarı ve aşağı hareketler yapın elinizle.

 

 

 

Sivri uçlar veya kayganlaştırıcı görünümü elde etmek için jel kullanabilirsiniz. Jeli uyguladıktan sonra, saçları yerine oturtun. Ön kısmında, biraz yükseklik elde etmek için tarak ve ya parmaklarınızı kullanın.

 

 

Bal mumları, pomatlar ve diğer saç ürünleriyle karşılaştırıldığında daha fazla jel kullanırsınız. Ancak, çok daha ucuzdur.

 

 

Paylaşın

Views
  11.986

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.476

  Oğluma Güzel Sözler

  2.186

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.532

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.485

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.